Bu Sıvı Soğutma işlemci Kasa ve Anakartımla Uyumlu mu?

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba hocalarım,

Sıvı soğutucu alacağım kasam işlemcim aşağıdaki gibidir uyum konusunda sorun yaşar mıyım? Ayrıca ürün f/p olarak nasıldırı ?

GAMEPOWER SKADİ 360

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Soğutucu kasanıza uyumlu ama işlemcinize uygun değil. Ayrıca uyumlu olsa bile daha iyi bir markadan soğutucu almanızı tavsiye ederim. Bütçeniz nedir soğutucu için?

xlarg3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

3 fan olarak belirtmişsiniz fakat düşünürseniz o bütçe içerisinde bu soğutucu işlemciniz için yeterince uygun olacaktır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Bütçem 1800-2000 özellikle min 3 fanlu rgb sıvı soğutma arıyorum
LGA1700 soket uyumlu 2000 TL ye kadar 360mm RGB/ARGB bir ürün bulamadım piyasada. Bütçenizi 3K civarına çekmeniz gerekecek gibi duruyor.

- Kasanıza sığar mı emin değilim. Kasanızın detaylı hiçbir bilgisini bulamadım nette. Ancak ürün çok çok iyidir.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
O fiyat bandina güzel seni uzmeyecek 360 lik soğutucu yok maalesef. 2 fanli alırsanız kafaniz agrimaz ya da bütçe arttirin

KS

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
LGA1700 soket uyumlu 2000 TL ye kadar 360mm RGB/ARGB bir ürün bulamadım piyasada. Bütçenizi 3K civarına çekmeniz gerekecek gibi duruyor.

- Kasanıza sığar mı emin değilim. Kasanızın detaylı hiçbir bilgisini bulamadım nette. Ancak ürün çok çok iyidir.
O zaman 2 fanlı bir F/P ürünü önerin var mı hocam ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
- Ürün bütçenizi aşıyor ama üründe 440 TL ASUS geri ödeme kampanyası var. Ürün ödemenizi geri alınca 2.195 TL fiyata geliyor. Kampanya Linki :

Eğer yukarıdaki uymazsa size, söyleyin alternatif öneririm.

KS

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
- Ürün bütçenizi aşıyor ama üründe 440 TL ASUS geri ödeme kampanyası var. Ürün ödemenizi geri alınca 2.195 TL fiyata geliyor. Kampanya Linki :

Eğer yukarıdaki uymazsa size, söyleyin alternatif öneririm.
Hocam ürün güzel duruyor ama başka alternatifiniz varsa görmek isterim. Ayrıca bu geri ödeme olayınj anlamadım şu mu oluyor ürünü alıyorsun asusa aldığını bildiriyorsun ve gerekli miktarda geri ödeme mi yapıyor ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Hocam ürün güzel duruyor ama başka alternatifiniz varsa görmek isterim. Ayrıca bu geri ödeme olayınj anlamadım şu mu oluyor ürünü alıyorsun asusa aldığını bildiriyorsun ve gerekli miktarda geri ödeme mi yapıyor ?
Evet ürünü alıyorsunuz ve ASUS 'a faturanızla beraber bildiriyorsunuz. Bildirme tarih aralığı 2 Temmuz 2022 – 26 Ağustos 2022 bu tarihler arası. Size verdiğim linkteki kadar ödemenizi kartınıza geri iade yapıyor. Bu TUF üründe 440 TL geri ödeme yapıyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
KS

GodOfThunder

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

+

Bu 3 ürün kasanızla ve anakartınızla uyumlu.
Sağ olun hocam seçenekler arasından sanırım Asus Tuf seçiyorum tekrardan sağolasın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri