Bu Yazı Fontu Ne?

tireks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Aşağıda linkini verdiğim videodaki etrafı siyah için sarı olan yazı fontunun ismi ne acaba? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

KnithsSs

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
58
Usta capcut da bu font classic olarak geçiyor. Attigim ss teki gibi değil mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220721-175608_CapCut.jpg
    Screenshot_20220721-175608_CapCut.jpg
    103.7 KB · Görüntüleme: 7

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Latin harfler için soruyorsan Nimbus Sans L (Görmek için tıkla) veya Mytupi (Görmek için tıkla) yazı karakterleri (font) olabilir.

Arap alfabesini olanı soruyorsan, o alfabeyi bilmiyorum ancak Font Squirrel sayfasından video içinden sadece o yazıların (yazının arkasından bulut olmaz ise daha temiz bir sonuç verir) geçtiği alanı seçerek ekran resmi al ve sayfaya yükle | Ardından sayfa o yazılarda hangi karakterin olduğunu soracak, resimdeki karakterleri boşluklara gir ve arat benzer aynı veya benzer yazı karakteri (font) bulmaya çalışır.

Üstteki site ile bulamazsanız MyFonts sayfasından aynı işlem ile kontrol edin. Burası ücretli yazı karakteri (font) sayfası. Bulduğu yazı karakterlerinin (fontların) adını Google de aratın ücretsizleri veya benzerlerini bulabilirsiniz.
(aynı işlemi latin harfleri olan yazıda da yapabilirsiniz.)

KS

tireks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cevaplar için teşekkürler. Sormak istediğim esas konu şu: Mytubi ya da Nimbus Sans L fontlarını ben video edit programı ile video yaptığımda bu videoda olduğu gibi etrafındaki siyah çizgi olmuyor, sarı renk yapıyorsam örneğin sadece sarı oluyor. Bu videodaki gibi sarı renk etrafındaki siyah vurgu nasıl yapılıyor, ben bunu öğrenmek istiyorum.

Son düzenleme:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Edit programınızın metin biçimlendirmelerini kontrol edin. Program izin veriyorsa yazıya vurgu/kenarlık eklemeleri yapmayı deneyin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri