Bugun Sistem mi Geliyor?

Loxes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Baska bi forumda gordugume gore bugun sistem geliyormus sanmiyorsam 2 3 hafta once foruma ozel ayricalik hakiinda konusuluyordu ne gibi kararlar alindi sistem hakkinda bilgi alabilirmiyiz? @"OceanLaB" @"ugur.gozaydin"

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Cvp: Bugun Sistem mi Geliyor?

Selamlar;

Evet bugün sistem gelecek. Şuan render aşamasında. Foruma özel ayrıcalıklı sistemi firmalar ile gidip toplantı yapmadan başlatamıyorum. Zira kolay gibi görünüyor ama, arka tarafta biraz meşakkatli. Forum kodu vs olsun istiyoruz. Onların dağıtılması var. O yüzden bu sistemler için değil, Mart ayı gibi planda olacak.

Bugünkü sistem RTX serisi, parçalarına son derece güvendiğim bir sistem oldu. Piyasaya göre F/P durumu "wow işte bu, müthiş" oluşturmaz. Ancak parçalara göre gayet iyi.

KS

Loxes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Bugun Sistem mi Geliyor?

OceanLaB' Alıntı:
Selamlar;

Evet bugün sistem gelecek. Şuan render aşamasında. Foruma özel ayrıcalıklı sistemi firmalar ile gidip toplantı yapmadan başlatamıyorum. Zira kolay gibi görünüyor ama, arka tarafta biraz meşakkatli. Forum kodu vs olsun istiyoruz. Onların dağıtılması var. O yüzden bu sistemler için değil, Mart ayı gibi planda olacak.

Bugünkü sistem RTX serisi, parçalarına son derece güvendiğim bir sistem oldu. Piyasaya göre F/P durumu "wow işte bu, müthiş" oluşturmaz. Ancak parçalara göre gayet iyi.

Taner abim yine mukemmel isler cikartmissin ancak rtx ise mevzu 11 bin tl yi gozden cikarmak gerekli eminim giris seviye sistemler gelicektir yani ekrana ekmek banmaya devam :D

trifor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Abi emekleriniz ödenmez teşekkür ederiz Allah razı olsun.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Estafirullah. Vallahi sistem çıkacağım zaman kavga dövüş zorluyorum herkesi. Olabilesi maksimum ne ise o şekilde çıkıyor. Piyasa biraz rahatlayacak yaza doğru. Önden haberleri gelmeye başladı. Ağustos - Eylül ve Ekim ayları gibi kartlarda bollaşma görülebilir. O zaman pimi çekeceğimiz daha iyi stoğu 400-500 sistemler gelir :)

Habil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Taner abim söyleyebilmen mümkün ise hangi sitede çıkacak bilgisayar acaba , üye olmadan stoğu bitmesinden korkuyorum

trifor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Aynen abi hangi sistemde çıkcak bide hangi platformdan duyrulacak ilk olarak yazabilirsen zilleri çanları açsakta alabilsek sistemi ?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

GG serisi olacak arkadaşlar. Gaming.gen.tr ile yapıyoruz. YouTube'da paylaşmadan 2-3 dakika önce forumdan linki paylaşırım merak etmeyin.

Habil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

OceanLaB' Alıntı:
GG serisi olacak arkadaşlar. Gaming.gen.tr ile yapıyoruz. YouTube'da paylaşmadan 2-3 dakika önce forumdan linki paylaşırım merak etmeyin.

Teşekkürler taner abim

SHAOLIN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:

Fiyatı yine videodan önce yazacak misin abi yoksa video ile mi öğreneceğiz?

KS

Loxes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

SHAOLIN' Alıntı:
OceanLaB' Alıntı:

Fiyatı yine videodan önce yazacak misin abi yoksa video ile mi öğreneceğiz?

11.5 civarlarinda

Aozy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77
Hocam sistem ozellikleri ve fiyati soyleme imkanın var mi ona gore hazirlik yapalim simdiden tesekkurler. @"OceanLaB"

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193

Beni pek heyecanlandırmadı açıkçası. Sanırım daha f/p sistemler bekleyeceğim. Yine de videoyu izlemesi çok keyifli. Emeğinize sağlık.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Cermenbey' Alıntı:
Beni pek heyecanlandırmadı açıkçası. Sanırım daha f/p sistemler bekleyeceğim. Yine de videoyu izlemesi çok keyifli. Emeğinize sağlık.

Piyasaya göre parça kalitesine bakınca normal hocam. O yüzden bende zaten videoda "wow, harika, müthiş fp" demedim biliyorsunuz. O yüzden parçalara bakılırsa, ihtiyacı olan için güzel sistem. Bende istiyorum 9999TL olsun ama valla mümkün değil :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri