Bugun Sistem mi Geliyor?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

ufuk7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Cvp: Bugun Sistem mi Geliyor?

Bu sefer çok yakındı ama yine olmadı  :(

Aquarius'a göre parçaları çok daha iyiydi. Bir dahakine artık.

SHAOLIN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
@"OceanLaB" bu ay çıkacak sistemlerden biri bunun bir tık altı olursa iyi olur kendi açımdan konuşacak olursam. Tam 11k veya altına bir sistem. 1660 Super mutlu eder 2060-6600 gelirse havalara uçurur.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,948
RE: Cvp: Bugun Sistem mi Geliyor?

OceanLaB' Alıntı:
Cermenbey' Alıntı:
Beni pek heyecanlandırmadı açıkçası. Sanırım daha f/p sistemler bekleyeceğim. Yine de videoyu izlemesi çok keyifli. Emeğinize sağlık.

Piyasaya göre parça kalitesine bakınca normal hocam. O yüzden bende zaten videoda "wow, harika, müthiş fp" demedim biliyorsunuz. O yüzden parçalara bakılırsa, ihtiyacı olan için güzel sistem. Bende istiyorum 9999TL olsun ama valla mümkün değil :)

Hocam 6500xt veya 1650 ekran kartlı sistem gelme ihtimali var mı?

KS

Loxes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

1650/Super veya 1660 /Super 7-8 bandinda gelirse cok zor biliyorum ama cok makbule gecer abi <3

Aozy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77
Hocam eline saglik guzel sistem olmus ama seninde dedigin woow olamiyoruz ,insallah onumuzdeki hafta adindan soz ettirir bi sistem olur ,fiyat bilgisi belli degil dedin ama parca bilgisi verme sansin var mi acaba ?

Aozy' Alıntı:
Hocam eline saglik guzel sistem olmus ama seninde dedigin woow olamiyoruz ,insallah onumuzdeki hafta adindan soz ettirir bi sistem olur ,fiyat bilgisi belli degil dedin ama parca bilgisi verme sansin var mi acaba ?

@"OceanLaB"

Cermenbey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
193
@"OceanLaB" Şuan piyasadaki en alınabilir sistem kesinlikle bu ona şüphe yok hocam. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. Fiyat olarak da inebilecek son noktaya eminim bizim adımıza indirmişsinizdir.çok alıp almamak arasında kaldım ama  Ben kendi adıma rx6600-6600xt bekleyeceğim.

ufuk7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Stok bitti yeniden geldi.

@"OceanLaB" hocam teşekkürler   :rolleyes:

İlk parti stoklar bitince üzülmüştüm, ikinci parti denk geldi. Youtube yorumlarda fiyat pahalı diyenler var ama diğer parçaları ayrı ayrı toplayınca ekran kartı yaklaşık 5.5k ediyor. Yakın zamanda daha ucuza satılacağına pek ihtimal vermiyorum (olursa da acil ihtiyacım vardı kısmet), sistemin diğer parçaları da muadillerine göre kaliteli olunca bence fiyat normal. Sinekten yağ çıkarıp netac, palit gibi markalar kullanılsa 11k olurdu belki ama bu hali bence daha iyi.

Dün sitede incelemeler yaptım. @"ugur.gozaydin" 'ın şu mesajıyla bir liste hazırlamıştım. Bir tek ana kart istediğimden daha düşük seviyede oldu galiba. Youtubedan takip ediyordum ama ilk mesajlarım bugüne kısmetmiş   :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Cvp: Bugun Sistem mi Geliyor?

ufuk7' Alıntı:
Stok bitti yeniden geldi.

@"OceanLaB" hocam teşekkürler   :rolleyes:

İlk parti stoklar bitince üzülmüştüm, ikinci parti denk geldi. Youtube yorumlarda fiyat pahalı diyenler var ama diğer parçaları ayrı ayrı toplayınca ekran kartı yaklaşık 5.5k ediyor. Yakın zamanda daha ucuza satılacağına pek ihtimal vermiyorum (olursa da acil ihtiyacım vardı kısmet), sistemin diğer parçaları da muadillerine göre kaliteli olunca bence fiyat normal. Sinekten yağ çıkarıp netac, palit gibi markalar kullanılsa 11k olurdu belki ama bu hali bence daha iyi.

Dün sitede incelemeler yaptım. @"ugur.gozaydin" 'ın şu mesajıyla bir liste hazırlamıştım. Bir tek ana kart istediğimden daha düşük seviyede oldu galiba. Youtubedan takip ediyordum ama ilk mesajlarım bugüne kısmetmiş   :)

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. İnsanların kafasında hala RTX 3050'nin 4500TL olacağı algısı var. Fakat bunu aşağıdaki videoda dakika 00:28'de açıklıyorum. Gerçekten durum böyle. Keşke düşse ama maalesef. Şu anki çıktığımız sistem parçalarına göre gayet iyi. Fiyat/Performans anlamında mükemmel değil, piyasaya göre gayet iyi.

https://youtu.be/InmEE2yGtH0

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri