Öneri Bunu Çok Sık Yapmam

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Neden fırsat dedigimi anlayacaksiniz arkadaşlar okuyun sadece. Bu iddia vs.vs gibi mesajlar değil merak etmeyin:)
Arkadaslar merhaba. Size hem gelişimimi hemde gördüklerimi aktarmak istiyorum.

Uzatmadan konuya girip, çabuk dağılan dikkatleri dağıtmak istemiyorum.

Ben bundan bir kaç yıl önce insanlarla iyi anlaşan fakat insanların beklenmedik şekilde beni küçümsediği ve saygısızlık yaptığı -bu saygısızlıklar beni yok sayma ve hafife almak gibi- ve hayatımın ise belirsiz olduğu günlerde kendimi eleştirmeye başladım.

Neden insanlar beni yok sayıyor. Neden onlara sürekli güven, inanç ve sadakat gösterirken onlar beni tersliyor ve küçük görüyordu? Sonra hayatı sorgulamaya başladım.

Neden hayattayım, 50 yıl sonra olup gideceğim bir hayatta Neden daha fazla yaşıyayım demesemde 50 yıl ne yapacağım diyordum. Ve internetten bunu araştırmaya kalktım.

Önüme gelen makalelere bakıyor ve hem insanları hemde hayatı anlamaya calisiyordum. Ve günler geçiyor ve sevdiğim arkadaşlarım beni yok saymaya devam ediyordu. Bir süre kendimi futbola, film ve diziye verdim ama bunlar beni tatmin etmedi. Sonra araştırmaya devam ederken bir yazı gördüm. Makale gibiydi.

Sitesini profilime bırakmıştım kaydolduysa. Onu okumaya başladım. Çünkü bana istediklerimi vereceğini söyledi ve bende okumaktan zararı olmaz demistim. İlk başta anlam veremedim. Samimi olmaya calistim ve yazar hem kimse bana güven demesine guvenmeye calistim. Bu zaten hayatım boyunca yaptığım en kolay şeydi maalesef. Güvenmek.

Sonra değişik tarzda yazılar beni degistirmeye başladı. Artık kimseyi umursamıyordum. Kimsenin yoklugunu aramıyordum. Tabi ailem hariç. Okuduğum şeyler beni güçlendiriyor gibiydi çünkü o umursanmayan ben gitmiştim ve yerine cidden umursanan biri olarak gelmiştim.

Sonra o eski arkadaşlarım bana değiştiğimi soylediler. Kizlar bana daha çok bakmaya başlamıştı ama umursamıyordum. Bana kahve ismalamak isteyen olmuştu ama çok çok güzel değildi bende kabul edip hayatımda ilk defa bir kız gelip bana açılıp kahve ismarlamisti. Kusura bakmayın uzatıyor gibiyi algılayabilirsiniz ama ben bu fırsati size göstermek istiyorum.

Bu aynı ucuz yoldan sağlam bir pc toplamak gibiydi. İmkansız gibiydi ama ben okudukça degistim.
Önceden müsait bir yerde diyemeyen yada kulaklıkla çok sesli dinleyenlere sesi kısar mısın diyemeyen ben, bunları hiç çekinmeden diyordum. Aklımı kullandığımı his ediyordum.
Ve yıllar geçti üstünden ve mutluyum.

En azından beni gereksiz yere yoran, aşağıya çeken şeylerden kurtuldum.

Sağlığıma güveniyorum. Kendime güveniyorum çünkü dedim ya arkadaşlar okuduğum şey bana bunları verdi.
They call me alphaydı ismi yazarın. Kendisi hakkında malumatım yok. Ama bu yazı hakkında bütün sorulara açığım.

"İnsanlar amaçları hakkında konuşmayı severler fakat amaçları onlara geldiğinde asla peşine düşmezler" diye bir söz vardı. Umarım degerlendirirsiniz.

bunu umarım burdan gören olur çünkü hem sitenin kurallarını tam bilmediğim hemde nasıl daha çok insanlar görür tahmin edemediğim için boşa gitsin istemiyorum. Yanlış bisey yazdiysam kusura bakmayın arkadaslar. İmla kurallarına da dikkat etmeye calistim biraz.

Son düzenleme:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
kendinizi fark etmeniz güzel olmuş aslında olayın özeti bendede şu:

yarına çıkacağımızın garantisi var mı ? yok. Sevdiklerimizi ansızın kaybedebilirmiyiz? evet. O zaman bizi yoran şeyleri bir kenara bırakıp yarın yokmuş gibi davranmak en önemli olgunluk belirtisidir.

çevrende seni geriye çeken insanları bırakmayı öğrendiğinde gerçekten olgunlaşıyorsun. Sana yararından çok zararı olan insanları sırtlamak en büyük hatalardan birisi

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
evet bencede. ama bunlar sanıldığı kadar kolay olmuyor bence yoksa herkes biliyordur herhalde yarinin olmadığını ama kimse öyle değil.
Ve ben bu yaziları okuyarak bunlari fark ettim.
Kendimi tanıdım ve gelistim bence. Çünkü artık insan ilişkilerim gerçekten iyi oldu ve iyi olanların da faydalanmasıni istedim bu okuduğum yazilardan. Vaktinizi calmak istemediğim için kilit noktaları yazdım sadece hayatımda değişen.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
evet bencede. ama bunlar sanıldığı kadar kolay olmuyor bence yoksa herkes biliyordur herhalde yarinin olmadığını ama kimse öyle değil.
Ve ben bu yaziları okuyarak bunlari fark ettim.
Kendimi tanıdım ve gelistim bence. Çünkü artık insan ilişkilerim gerçekten iyi oldu ve iyi olanların da faydalanmasıni istedim bu okuduğum yazilardan. Vaktinizi calmak istemediğim için kilit noktaları yazdım sadece hayatımda değişen.

bence doğru yolda ilerliyorsunuz çünkü emin olun bu düşüncelerede olmayan o kadar çok insan varki kendinizi onların önüne geçirmiş ve artık bazı şeylerden emin olmuş kişiliğiniz var. Bu çok önemli

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aziminiz için sizi tebrik ederim. "Fırsat" Ön eki daha çok indirimler için kullanıldığından başlıktan kaldırdım. Dikkat edelim.

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
bence doğru yolda ilerliyorsunuz çünkü emin olun bu düşüncelerede olmayan o kadar çok insan varki kendinizi onların önüne geçirmiş ve artık bazı şeylerden emin olmuş kişiliğiniz var. Bu çok önemli
teşekkür ederim. Önceden bir ortama girdiğimde çekinirdim. Utanır sıkılırdım yada benim gibi arkadaşlarımla beraber kendi aramızda kimsenin anlamadığı bir grup olurduk. Sonra etrafımda da böyle insanlar gördüm. Bunun aslında ozguvensizlikle alakası varmış. Çünkü yapmak istediklerimi yapamiyordum ve insanların hakkımda ki dusuncelerinden çekiniyordum. Size anlatmak istiyorum çünkü umarım sizde yaziyi okur cidden gelisirsiniz. Daha önemli şeyler olduğunu da dusunuyorum.

Aziminiz için sizi tebrik ederim. "Fırsat" Ön eki daha çok indirimler için kullanıldığından başlıktan kaldırdım. Dikkat edelim.
kusura bakma bilmiyordum ama herkesin de görmesini istemistim ve firsat olarak gördüğüm için firsat yapmıştım. bilseydim daha farklı yapardım ama şimdi herkes göremez herhalde. keske ilk başta sorsaydım

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Sorusu olan varsa bekliyorum arkadaşlar.
Yani hayatınızın, zihninizin ve belkide tüm fikirlerinizin değişebileceği bir şey olduğu için yazmıştım. fakat bekleyip düşünmekte doğru olabilir tabi. karar sizin.
Sizde de artık bezmişlik, sürekli aynı şeyleri yaşmaktan gelen sıkılma, erkeklerle ve kadınlarla olan kötü ilişkileriniz yada daha iyi olması gereken ilişkileriniz vardır mutlaka. Yaşam enerjisinden yoksun olmak insanı cidden çoğu şeyden alıkoyuyor. Ve beyin dediğimiz organ sürekli zorlanmadan kaçar. Bu yüzden hep bildiğimiz yolu, bildiğimiz yerleri ve yine bildiğimiz kişilerle konuşuruz. Ben kendimden yola çıkarak bunların sizlerde de olabileceğini düşünüyorum. Saat geç olmuş benim için cikiyorum. Tekrardan hatırlatmak isterim: bahsettiğim yazılar profilimin hakkında kisminda ordan okursunuz.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Neden fırsat dedigimi anlayacaksiniz arkadaşlar okuyun sadece. Bu iddia vs.vs gibi mesajlar değil merak etmeyin:)

Ben bundan bir kaç yıl önce insanlarla iyi anlaşan fakat insanların beklenmedik şekilde beni küçümsediği ve saygısızlık yaptığı -bu saygısızlıklar beni yok sayma ve hafife almak gibi- ve hayatımın ise belirsiz olduğu günlerde kendimi eleştirmeye başladım.

Neden insanlar beni yok sayıyor. Neden onlara sürekli güven, inanç ve sadakat gösterirken onlar beni tersliyor ve küçük görüyordu? Sonra hayatı sorgulamaya başladım.

Neden hayattayım, 50 yıl sonra olup gideceğim bir hayatta Neden daha fazla yaşıyayım demesemde 50 yıl ne yapacağım diyordum. Ve internetten bunu araştırmaya kalktım.

Önüme gelen makalelere bakıyor ve hem insanları hemde hayatı anlamaya calisiyordum. Ve günler geçiyor ve sevdiğim arkadaşlarım beni yok saymaya devam ediyordu. Bir süre kendimi futbola, film ve diziye verdim ama bunlar beni tatmin etmedi. Sonra araştırmaya devam ederken bir yazı gördüm. Makale gibiydi.

Sitesini profilime bırakmıştım kaydolduysa. Onu okumaya başladım. Çünkü bana istediklerimi vereceğini söyledi ve bende okumaktan zararı olmaz demistim. İlk başta anlam veremedim. Samimi olmaya calistim ve yazar hem kimse bana güven demesine guvenmeye calistim. Bu zaten hayatım boyunca yaptığım en kolay şeydi maalesef. Güvenmek.

Sonra değişik tarzda yazılar beni degistirmeye başladı. Artık kimseyi umursamıyordum. Kimsenin yoklugunu aramıyordum. Tabi ailem hariç. Okuduğum şeyler beni güçlendiriyor gibiydi çünkü o umursanmayan ben gitmiştim ve yerine cidden umursanan biri olarak gelmiştim.

Sonra o eski arkadaşlarım bana değiştiğimi soylediler. Kizlar bana daha çok bakmaya başlamıştı ama umursamıyordum. Bana kahve ismalamak isteyen olmuştu ama çok çok güzel değildi bende kabul edip hayatımda ilk defa bir kız gelip bana açılıp kahve ismarlamisti. Kusura bakmayın uzatıyor gibiyi algılayabilirsiniz ama ben bu fırsati size göstermek istiyorum.

Bu aynı ucuz yoldan sağlam bir pc toplamak gibiydi. İmkansız gibiydi ama ben okudukça degistim.
Önceden müsait bir yerde diyemeyen yada kulaklıkla çok sesli dinleyenlere sesi kısar mısın diyemeyen ben, bunları hiç çekinmeden diyordum. Aklımı kullandığımı his ediyordum.

Sağlığıma güveniyorum. Kendime güveniyorum çünkü dedim ya arkadaşlar okuduğum şey bana bunları verdi.
They call me alphaydı ismi yazarın. Kendisi hakkında malumatım yok. Ama bu yazı hakkında bütün sorulara açığım.

"İnsanlar amaçları hakkında konuşmayı severler fakat amaçları onlara geldiğinde asla peşine düşmezler" diye bir söz vardı. Umarım degerlendirirsiniz.

bunu umarım burdan gören olur çünkü hem sitenin kurallarını tam bilmediğim hemde nasıl daha çok insanlar görür tahmin edemediğim için boşa gitsin istemiyorum. Yanlış bisey yazdiysam kusura bakmayın arkadaslar. İmla kurallarına da dikkat etmeye calistim biraz.
cok güzel yapmısın bir yerde değismek sart

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Sorusu olan varsa bekliyorum arkadaşlar.
Yani hayatınızın, zihninizin ve belkide tüm fikirlerinizin değişebileceği bir şey olduğu için yazmıştım. fakat bekleyip düşünmekte doğru olabilir tabi. karar sizin.
Sizde de artık bezmişlik, sürekli aynı şeyleri yaşmaktan gelen sıkılma, erkeklerle ve kadınlarla olan kötü ilişkileriniz yada daha iyi olması gereken ilişkileriniz vardır mutlaka. Yaşam enerjisinden yoksun olmak insanı cidden çoğu şeyden alıkoyuyor. Ve beyin dediğimiz organ sürekli zorlanmadan kaçar. Bu yüzden hep bildiğimiz yolu, bildiğimiz yerleri ve yine bildiğimiz kişilerle konuşuruz. Ben kendimden yola çıkarak bunların sizlerde de olabileceğini düşünüyorum. Saat geç olmuş benim için cikiyorum. Tekrardan hatırlatmak isterim: bahsettiğim yazılar profilimin hakkında kisminda ordan okursunuz.
Şuan benim için en büyük sorun bazı konuları istememe rağmen tam olarak harekete geçememem.Öz disiplin eksikliğim var sanırım.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Aynısını yaşıyorum ve çok sıkıntılı bir durum.
Ya aslen tek cevabı hemen yapmak ama bir şey bekliyoruz manasızca..Zihinsel çalışmak emek istiyor alışınca kolay ama başlarken zor.O yüzden kolay olanı tercih ediyoruz ama mutlu değilim.

shwif

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145

Benim duruma benziyor. Bu bir kademe daha ağır ama.

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Beyler ben buraya sizinde sorunlarınız olduğunu bildiğim için geldim ve yazmak istedim.
Çünkü insanların çoğu bu tarz sorunlarla hayatta kalmaya çalışıyor. İçinden hevesi alınan ve çalışma, ogrenme duygularindan yoksun birakiliyoruz. Ben sizin her birinizin içinde muhakkak hayatından bir sebeple memnun olmayan, ama kendini zorla memnun etmeye çalışan bir savaş olduğunu biliyorum.
Boş vermişliğinizi kendimden biliyorum.
Hiç bir arkadaş, dost, kitap bana bunlardan kalici olarak kurtulmayı göstermediği için gelip, okuduğum ve inanilmaz degistigim bu mükemmel yazıları tanıtmak istedim ama kimse yazıları merak etmiyor.

Demiştim "İnsanlar amaçları hakkında konuşmayı severler fakat amaçları onlara geldiğinde asla peşine düşmezler" diye.

RTX 4090

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu yazıyla ben de karşılaştım.
Daha önceden nlp kitapları,kişisel gelişim yazıları,videolarıyla ilgilendikten sonra farklı bir stil olduğu ilk görüşte ilgimi çekmişti.
Şuan hala daha okuyorum ve sosyal iletişim,mental güç,insanları ve olayları ne kadar umursayıp umursamayacağıma dahi ben karar veriyorum şuan ve gerçekten sırf bunun için tekrar tekrar okuyabilirim.
Teşekkürler they call me alpha...

ismail kaçmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
siteye girdim. ilk yazı bu:D

"Bunu çok sık yapmam…
Fakat bu sefer bir istisna olacak.
Çevrende yatmak istediğin ne kadar dişi varsa statüsüne, tipine, parasına bakmadan sırala onları…
Çünkü seninle işim bittiğinde hepsi kölen olmuş olacak.
Yeteneklerini keşfettiğinden beri hoşuna giden her dişiyle yatan birisi olarak, sana bunları garanti ediyorum.
Garantime itimadın yoksa ”yapay abazalık” akımınla biraz daha taşak geçip, gece yine yalnız uyuyabilirsin ; senin hayatın ve nasıl yaşayacağına sen karar verirsin.
Öncelikle beraber neler yapacaklarımız konusundaki merakını giderelim…”

doğrudur umarım. birde okudum bir kaç sayfa . çok garip bir yazı türü var. bence fos çıkcak ama seni nasıl böyle değiştirdi bilmiyorum:D belki yalancısındır ama yinede üye olup yazmak istedim.
fakat şunu itiraf etmeliyim, cidden etkileyici bir uslubu var. harekete geçirici nedense. teşekkürler hocam.

ikinci yazıyı da atıyım:DDD

"
“Lanet dişiler” diyorsun değil mi bazen ?
”Kodumun kezbanları biraz açık olsalar da ilişkilerimiz bir düzeyde olsa” diye düşündüğün de olmadıysa erkeğim diye gezmemelisin benim düşünceme göre…
Nedir bu kezbanların isteği ?
Onları kolayca tav edip, onların ütopyası haline gelmen için saçma sapan kız tavlama bloglarını mı okumalısın ; ya da 3. sınıf kişisel gelişim kitaplarında anlatılan bilgilerle mi ıkınmalısın kıza ?
Hiçbiri değil…
Her erkek, tam bir alfa ve dişi avcısı olarak gelir dünyaya…
Fakat bu yetenekleri günümüz şartlarında körelir ve erkek dişiye kur yapma becerisini yitirir.
Ne mi olur ?
”Seni arkadaş olarak görüyorum”
Oysaki kur yapmayı bilse, her dişi önünde eğilecektir ve onları rahatlıkla elde edebilecektir.
Fakat nedir bunun yolu ?
Ben bunu işlemeyi düşünüyorum.
Bu blog, kaybeden insanlarla dolmuş bir yer değil.
Burası, birçok yeniliğe açık ve değişimi isteyen insanların mecrası…
Size kendim hakkında verebileceğim tek bilgi, dişiler konusunda başarısız birisi iken, istediği her dişiyle yatabilen bir alfaya dönüşmem…
Saçma kitaplar okumadım.
Saçma hurafelere bel bağlamadım.
Ben eğer ki yeterli potansiyeli görürsem, buradaki herkesi arzuladığı her dişiyle istediğini yapabilecek insanlar haline getireceğim ; bunu sizlere garanti ediyorum.”"

bu arada arkadaşllar biraz komiğime gitti ondan attım kusura bakmayın. ama garip yani

Son düzenleme:

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
hayattan o kadar bıktım ki bu yazıyı bile okuyamadım.

Her şeyin yalan olduğu sahte oldugu bu hayattan umarım kısa sürede kurtulurum :D

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24

Her şeyin yalan olduğu sahte oldugu bu hayattan umarım kısa sürede kurtulurum :D
Bu şekilde zor kurtulursun kardesim. Ölüm bile kurtuluş olmaz yani sana maalesef o yüzden senin için kurtuluş olacak şeyleri zayıflıkla red etmemelisin. Keyfin bilir.

siteye girdim. ilk yazı bu:D

"Bunu çok sık yapmam…
Fakat bu sefer bir istisna olacak.
Çevrende yatmak istediğin ne kadar dişi varsa statüsüne, tipine, parasına bakmadan sırala onları…
Çünkü seninle işim bittiğinde hepsi kölen olmuş olacak.
Yeteneklerini keşfettiğinden beri hoşuna giden her dişiyle yatan birisi olarak, sana bunları garanti ediyorum.
Garantime itimadın yoksa ”yapay abazalık” akımınla biraz daha taşak geçip, gece yine yalnız uyuyabilirsin ; senin hayatın ve nasıl yaşayacağına sen karar verirsin.
Öncelikle beraber neler yapacaklarımız konusundaki merakını giderelim…”

doğrudur umarım. birde okudum bir kaç sayfa . çok garip bir yazı türü var. bence fos çıkcak ama seni nasıl böyle değiştirdi bilmiyorum:D belki yalancısındır ama yinede üye olup yazmak istedim.
fakat şunu itiraf etmeliyim, cidden etkileyici bir uslubu var. harekete geçirici nedense. teşekkürler hocam.

ikinci yazıyı da atıyım:DDD

"
“Lanet dişiler” diyorsun değil mi bazen ?
”Kodumun kezbanları biraz açık olsalar da ilişkilerimiz bir düzeyde olsa” diye düşündüğün de olmadıysa erkeğim diye gezmemelisin benim düşünceme göre…
Nedir bu kezbanların isteği ?
Onları kolayca tav edip, onların ütopyası haline gelmen için saçma sapan kız tavlama bloglarını mı okumalısın ; ya da 3. sınıf kişisel gelişim kitaplarında anlatılan bilgilerle mi ıkınmalısın kıza ?
Hiçbiri değil…
Her erkek, tam bir alfa ve dişi avcısı olarak gelir dünyaya…
Fakat bu yetenekleri günümüz şartlarında körelir ve erkek dişiye kur yapma becerisini yitirir.
Ne mi olur ?
”Seni arkadaş olarak görüyorum”
Oysaki kur yapmayı bilse, her dişi önünde eğilecektir ve onları rahatlıkla elde edebilecektir.
Fakat nedir bunun yolu ?
Ben bunu işlemeyi düşünüyorum.
Bu blog, kaybeden insanlarla dolmuş bir yer değil.
Burası, birçok yeniliğe açık ve değişimi isteyen insanların mecrası…
Size kendim hakkında verebileceğim tek bilgi, dişiler konusunda başarısız birisi iken, istediği her dişiyle yatabilen bir alfaya dönüşmem…
Saçma kitaplar okumadım.
Saçma hurafelere bel bağlamadım.
Ben eğer ki yeterli potansiyeli görürsem, buradaki herkesi arzuladığı her dişiyle istediğini yapabilecek insanlar haline getireceğim ; bunu sizlere garanti ediyorum.”"

bu arada arkadaşllar biraz komiğime gitti ondan attım kusura bakmayın. ama garip yani
okumaya devam et, o gariplik tamamen senin yeni kişiliğin olma yolunda iyi bir adım.
Ben ilk okuduğumda, küfürlerini ilk üzerime almıştım ama sonradan umursamadım bana demediğini bildiğim için.
Ayrıca motivasyon veriyor cidden :D

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114

Şu boş hayatta iyiki insanın ömrü 50-70 sene yoksa gerçektende çekilecek gibi değil. İyiki ölüm var yoksa çekilmez insanlar, aynı fikirdeyim…

• Sevmek
Reactions: XXL

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241

Hocam tebrik ediyorum öncelikle
Şimdi yazacaklarım eğlence amaçlı gerçek ama ironidir :()
Soru: valorantta sürekli hatta sadece REYNA ile oynuyorum en çok killi alınca sıkıntı değil fatak olur ya bazen 1 kill bile alamayınca takımda REYNA almak isteyen o toxik oyuncu hep sövüyor ne yapmalıyım ? Jsjsjsjsjsjs teşekkürler

KS

blacktyler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Şu boş hayatta iyiki insanın ömrü 50-70 sene yoksa gerçektende çekilecek gibi değil. İyiki ölüm var yoksa çekilmez insanlar, aynı fikirdeyim…
valla hocam ben şahsen ölümden sonrasını bildiğim için kurtuluş öyle olmuyor maalesef.
Bence tüm kurtuluş planlarınızı burada yapmalısınız. Yani ben size insanlar çekilmez demiyorum. Bunu çok sık yapmam yazı dizisini okuduğumda insanlarla daha iyi anlaşıp, onların benim için ne kadar cömert ve saygılı olduğunu gördüm ve size bunu dedim.
Çünkü ben insanları tanımıştım. İnsanlar eğlenceli varlıklar eğer onları tanırsan.
Fakat siz henüz sadece insanlar hakkında küçük bir fikir sahibisiniz, benim yıllar önce olduğum gibi.

Hocam tebrik ediyorum öncelikle
Şimdi yazacaklarım eğlence amaçlı gerçek ama ironidir :()
Soru: valorantta sürekli hatta sadece REYNA ile oynuyorum en çok killi alınca sıkıntı değil fatak olur ya bazen 1 kill bile alamayınca takımda REYNA almak isteyen o toxik oyuncu hep sövüyor ne yapmalıyım ? Jsjsjsjsjsjs teşekkürler
Bu başlık, bu sorularını soracagin bir başlık değil. Bu gibi eğlencelerini İnternet kafede yapabilirsin. Fakat yinede cevap vereyim: insanların iyi ve kötü günleri vardır. Bunlara saygi duyulması gerek. Fakat oynadigin oyuncuları değiştir. Gercek kardeşler bul kendine ve 5'li bir ekip olun. Ben zamanında lol oynardım eski arkadaslarımla onlarda bunun benzerini yaparlardı. Bende kendime ciddi bir ekip oldum. Ve çoğuyla ortak noktamız yazıları okumalarıydı. Ve aramızda ego, aşağılamak, küçük düşürmek yok. Ve son derece saygılı bir ortam. Ama asla bir inek ortamı değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri