Bursa da güvenilir bilgisayarcı

acar_22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhaba arkadaşlar
Kule tipi soğutucu aldım. Snowman T5 modeli montajı hakkında pek bilgi sahibi değilim. Bursa da bildiğiniz güvenilir bilgisayarcı var mı ?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bildiğim bir bilgisayarcı yok ama Youtube üzerinde çok video var. Ben de pek bilgili değildim ama kendi soğutucu montajımı yapmayı başardım ve sıkıntısız kullanıyorum.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Merhaba arkadaşlar
Kule tipi soğutucu aldım. Snowman T5 modeli montajı hakkında pek bilgi sahibi değilim. Bursa da bildiğiniz güvenilir bilgisayarcı var mı ?
0537 581 11 14 gaming arena işlerinin ehli. Ara kardeşim konum atsın git dükkanına.

KS

acar_22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
İlk montajımı bende bakarak yaptım. Basit oluyor gözünüzü korkutmasın.
Sizinle daha önce de konuşmuştuk başka bir konuda. İntele uyumlu aparat göndermişler ancak lga 1700 için uyumlu mu değil mi hala emin değilim.

0537 581 11 14 gaming arena işlerinin ehli. Ara kardeşim konum atsın git dükkanına.
Teşekkür ederim hemen iletişime geçiyorum.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Sizinle daha önce de konuşmuştuk başka bir konuda. İntele uyumlu aparat göndermişler ancak lga 1700 için uyumlu mu değil mi hala emin değilim.

Teşekkür ederim hemen iletişime geçiyorum.
Rica ederim haber edersiniz durumu.

KS

acar_22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Rica ederim haber edersiniz durumu.
Sorunum çözüldü. Tekrardan çok teşekkür ederim. Bursa da benim gibi, bilgisayardan iyi anlayan bir abi bir arkadaş arıyorsa bu numarayla iletişime geçip gözü kapalı GamingStore a gidebilir. Aşırı memnun kaldım. Bir sorunum olursa tekrardan gidicem kesinlikle.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Sorunum çözüldü. Tekrardan çok teşekkür ederim. Bursa da benim gibi, bilgisayardan iyi anlayan bir abi bir arkadaş arıyorsa bu numarayla iletişime geçip gözü kapalı GamingStore a gidebilir. Aşırı memnun kaldım. Bir sorunum olursa tekrardan gidicem kesinlikle.
Yardımcı olduğuma sevindim hocam güle güle kullanın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri