c# boşluk koyma

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
arkadaşlar selam.

Console.WriteLine("So this" + input + "guy is angry with the man who stole brave guy's money");

Console.WriteLine("therefore," + input + "kills the guy with a/an...");

string item = Console.ReadLine();

Console.ReadLine();
Console.ForegroundColor = ConsoleColor.Red;
Console.WriteLine("with a/an" + item);

böyle bir kısa kodlama yaptım, konsolu çalıştırdığım zaman her şey düzgün gidiyor fakat item ve input kısımları önceki ve sonraki cümleye yapışık kalıyor.

1667044297282.png
yani böyle oluyor. boşluğu nasıl atacağımı bulamadım, birkaç şey denemiş olmama rağmen. nasıl yapabilirim ?

ceki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
"So this" kısmına sonuna boşluk koyarsanız olur diye düşünüyorum: "So this "

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
"So this" kısmına sonuna boşluk koyarsanız olur diye düşünüyorum: "So this "
oldu böyle, çok teşekkürler. Bir de şey soracağım, mesela with a/an kısmında user input istiyoruz, daha sonrasında bir kelime giriyorum ve bilgisayar ise with a/an item kısmını bana söylüyor. ben ilk yazdığım zaman direkt enter basınca cevap gelmiyor ilk önce cümleyi yazıyorum enterliyorum sonra bir daha enterliyorum. bunu nasıl düzeltirim ?

ceki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Anlayamadım hocam sorunu tam olarak
oldu böyle, çok teşekkürler. Bir de şey soracağım, mesela with a/an kısmında user input istiyoruz, daha sonrasında bir kelime giriyorum ve bilgisayar ise with a/an item kısmını bana söylüyor. ben ilk yazdığım zaman direkt enter basınca cevap gelmiyor ilk önce cümleyi yazıyorum enterliyorum sonra bir daha enterliyorum. bunu nasıl düzeltirim ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri