Catalunya 3050 sistem + MSI monitör aldım sizce nasıl?

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Screenshot_2022-05-15-09-28-56-39.jpg
Screenshot_2022-05-15-15-13-01-46.jpg
bu ikisini aldım monitor nasıl fikrinizi merak ediyorum umarım sizlere daha iyileri nasip olur

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğen
Reactions: Art

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Hayırlı olsun dostum ,
Bileşenlerin hepsi uyumlu ,
Kasa mesh gözüküyor bu da bir +
4500 ün oyun performansı gayet tatmin edici 3050 kombinasyonu ile.
Sistemdeki SSD kötü , bütçen olunca Dram li bir modele yönelmeni tavsiye ederim , son olarak psu yu da değiştirmelisin eğer makrası vento ise.

Monitöre gelince , tasarımı süper , IPS olması çok büyük artı fakat umarım ghosting sorunu yaşamazsın , testleri yapmayı unutma. Keyifli forumlar.

KS

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hayırlı olsun dostum ,
Bileşenlerin hepsi uyumlu ,
Kasa mesh gözüküyor bu da bir +
4500 ün oyun performansı gayet tatmin edici 3050 kombinasyonu ile.
Sistemdeki SSD kötü , bütçen olunca Dram li bir modele yönelmeni tavsiye ederim , son olarak psu yu da değiştirmelisin eğer makrası vento ise.

Monitöre gelince , tasarımı süper , IPS olması çok büyük artı fakat umarım ghosting sorunu yaşamazsın , testleri yapmayı unutma. Keyifli forumlar.
Hocam şu an bu şekilde idare edeyim ilerde dediklerini yaparım kesinlikle
Kasa bu hafta elimde olacak kendileri kuruyormuş ama pc acınca neler yapmam gerekli hangi testler olmalı diye ayrı bir başlık açacağım görüşlerin için çok teşekkür ederim

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Kasa bu hafta elimde olacak kendileri kuruyormuş ama pc acınca neler yapmam gerekli hangi testler olmalı diye ayrı bir başlık açacağım görüşlerin için çok teşekkür ederim
Açmadan Söyliyeyim Ekran kartı Ayrı gelir onu takıcaksınız ardından windows kurulu değilse onu kurucaksanız kurduktan sonra ilk driverları kurun.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Rica ederim , YouTube kanalımda PC alındıktan sonrası yapılması gerekenler 8800 TL ye 3050 sistem toplama videosunun içinde mevcut izleyebilirsin dostum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri