Çevirici Kullanınca FPS Düşüklüğü?

Hexnor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Ekranım 1920x1080 destekliyor tabi eski bir model olduğundan dolayı HDIM yok VGA var sadece. Bende dönüştürücü aldım yeni kasa aldığımdan dolayı ama nedense oyunlarda FPS sıkıntısı çekiyorum. Hele ki LOL'de tam ekran yapınca 1920x1080'de FPS 80 kalıyor. Çerçevesiz yapınca 45 sabit kalıyor.

Arada birde düzeliyor tam ekran alsam bile FPS kısıtlaması yemiyorum bu neden oluyor acaba? Çözünürlüğü küçültünce sorun yok 1920x1080 yapınca ekranın yarısı yok?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Donanım arşivi bu dönüştürücülerin fps kaybına yol açacağını söylemişti bir videosunda

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ekranım 1920x1080 destekliyor tabi eski bir model oldugundan dolayı HDIM yok VGA var sadece bende dönüştürücü aldım yeni kasa aldığımdan dolayı ama nedense oyunlarda fps sıkıntısı cekiyorum heleki LOL'de tam ekran yapınca 1920x1080 de fps 80 kalıyor cercevesiz yapınca 45 sabit kalıyor.Arada birde düzeliyor tam ekran alsam bile fps kısıtlaması yemiyorum bu neden oluyor acaba?
Cözünürlüklügü kücültünce sorun yok 1920x1080 yapınca ekranın yarısı yok ?
Marka modeli nedir? İyi bir üründe bu sorunu yaşamazsınız, tabi başka bir sorun yoksa.

KS

Hexnor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
S-LİNK SL-HVS13 HDMI TO VGA + AUDIO MICRO USB ÇEVİRİCİ

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Üründe kötü sayılmaz, bundan kaynaklı olacağını sanmıyorum ama ihtimal dahilinde.

Evinizde LCD TV var mı? Varsa HDMI kablosuyla dener misiniz TV de.

KS

Hexnor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
LCD TV YOKTA HDMI var fazladan:D denerim teşekkürler bilgi icin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri