chrome üzerinde takılmalar

wenom073m1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhablar dostlar youtube üzerinde yorumlar arasında geziniren takılmalar yaşıyorum fps düşüşü gibi takılmalar var video alıp sizeler ile paylaşıcaktım fakat video aldığım anda
takılmalar gidiyor ekran kartına ufacık bır yük binse bile ( video alma gibi ) hemen toparlıyor chrome üzerinde gelişmiş ayarlada donanım hızlandırma açık kapalı bile olsa devam ediyor oyunlar da hiç bir sorun yaşamıyorum sizce ne olabilir

Ankart Msi h310m pro vhd plus
Cpu i3 9100f
Gpu Msi Rtx 3050 gaming x
Psu Rampage 600w 80 plus
Ram Corsair 2x8 16 gb ram 3000 MHZ
Ssd James Donkey 240 gb
Hdd 1 tb wd blue

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Adres satırına chrome://settings/ yaz enter tuşuna bas. Daha sonra arama kısmına '' Sistem '' Yaz kardeşim Sistem altındaki Kullanılabilir olduğunda donanım ivmesini kullan seçeneğinin seçili olduğundan emin ol. Chrome üzerinde yüklü eklenti varsa bunları kaldır ve öyle dene. Eğer oda fayda etmese '' Sıfırla ve temizle '' Kısmına'da '' Bilgisayarı temizleme '' Kısmı var Zararlı Yazımları Bul kısmı var.. Bir Chrome tara derim.

KS

wenom073m1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Adres satırına chrome://settings/ yaz enter tuşuna bas. Daha sonra arama kısmına '' Sistem '' Yaz kardeşim Sistem altındaki Kullanılabilir olduğunda donanım ivmesini kullan seçeneğinin seçili olduğundan emin ol. Chrome üzerinde yüklü eklenti varsa bunları kaldır ve öyle dene. Eğer oda fayda etmese '' Sıfırla ve temizle '' Kısmına'da '' Bilgisayarı temizleme '' Kısmı var Zararlı Yazımları Bul kısmı var.. Bir Chrome tara derim.
evet denedim yorumlarda sorun gitti ama google nın alış veriş yerine geldiğim de ise takılmalar orada başlıyor

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
video ya aldım buradan gönderemıyorum eğer istersen dosya tc üzerinden göndre bılrım

format bile attım herseyi denedim
Aynen rica etsem videoyu dosya şeklinde atar mısın? Sana zahmet olmasa kardeşim diğer arkadaşlar'da ona göre fikir yürütürler bu sayede hızlı bir çözüm yolu bula biliriz sana..

KS

wenom073m1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynen rica etsem videoyu dosya şeklinde atar mısın? Sana zahmet olmasa kardeşim diğer arkadaşlar'da ona göre fikir yürütürler bu sayede hızlı bir çözüm yolu bula biliriz sana..

eğer kart da sorun varsa iade veya değişme bulunucam

eğer kart da sorun varsa iade veya değişme bulunucam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri