Çin Malı RTX 2060

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Aliexpress üzerinden satın almış ama hiç açıp kullanmamış birinden çok uygun fiyata Çin markası Peladn Rtx 2060 satın aldım. Kasasını kendimin modladığı bir proje sistemi kuracağım, bu kartı da orada kullanmak istedim. Henüz inceliyorum ama öncelikle kutu açılımını yaptım. İçinden kasa sabitleme vidaları ve tornavidasına kadar çıktı :)

Buff Medic

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
189
Bulursan Axle marka gpu da dener misin lütfen ülkemizde hiç kimse bilmiyor

KS

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Bulursan Axle marka gpu da dener misin lütfen ülkemizde hiç kimse bilmiyor
Tabii ki de. Şu anda sadece Axle Rx 580 bulabiliyorum, daha güncel bir model bulabilirsem satın alıp denerim. Bulamazsam Rx 580 olanı denerim.

Ekli dosyalar

• 1686587894473.png
    1686587894473.png
    140.5 KB · Görüntüleme: 11

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Benim düşüncem ekran kartı alırken pek markaya takılmama yönünde. Tabii ki iyi marka var kötü marka var ama sonuçta bu kart Nvidia adına üretiliyor. En kötü modeli bile standartları karşılamak zorunda. Yok Asus olsun yok MSI olsun diye hiçbir zaman düşünmem.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Benim düşüncem ekran kartı alırken pek markaya takılmama yönünde. Tabii ki iyi marka var kötü marka var ama sonuçta bu kart Nvidia adına üretiliyor. En kötü modeli bile standartları karşılamak zorunda. Yok Asus olsun yok MSI olsun diye hiçbir zaman düşünmem.
haklısınız hocam :)

KS

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Tabii ki de bazı kartlar soğutma açısından, içerisinde kullanılan belleklerin kalitesi, soğutma blokları, fan kaliteleri, görsellik açısından yüksek kalite gösteriyor. Bu tarz farklılıklar oluyor. Örneğin bu kutu açılışını yaptığım kartta "0 RPM" teknolojisi yok. Ama temelde haklısınız.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Tabii ki de bazı kartlar soğutma açısından, içerisinde kullanılan belleklerin kalitesi, soğutma blokları, fan kaliteleri, görsellik açısından yüksek kalite gösteriyor. Bu tarz farklılıklar oluyor. Örneğin bu kutu açılışını yaptığım kartta "0 RPM" teknolojisi yok. Ama temelde haklısınız.
Ucuz oluyorsa bir yerden kıracaklar tabii :D

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Ya zaten biz bilmediğimiz için kötü olmuyor. Sizde biliyorsunuz ekipman konusunda ne kadar tartışığımı. Markaya bakıp karar vermek çok saçma

KS

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Ucuz oluyorsa bir yerden kıracaklar tabii :D
Orası kaçınılmaz :)

Ya zaten biz bilmediğimiz için kötü olmuyor. Sizde biliyorsunuz ekipman konusunda ne kadar tartışığımı. Markaya bakıp karar vermek çok saçma
Özellikle benim bizzat mağazada sattığım, kullandığım ve Türkiye'de bilinmeyen ya da Türkiye'de satışta olmayan bir çok kaliteli marka var. Bu markaların da Türk kullanıcılarıyla bir an önce buluşmasını istiyorum.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967

Özellikle benim bizzat mağazada sattığım, kullandığım ve Türkiye'de bilinmeyen ya da Türkiye'de satışta olmayan bir çok kaliteli marka var. Bu markaların da Türk kullanıcılarıyla bir an önce buluşmasını istiyorum.
Hocam zaten bir sürü marka var o yüzden iyice yabancılarıdan araştırmak istiyorum bende bilgisayar konusunda, her markanın iyi-kötü ürünü varken forumlarda bir markanın çoğu ürünü iyiyse hepsi iyisir algısı var.

KS

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Hocam zaten bir sürü marka var o yüzden iyice yabancılarıdan araştırmak istiyorum bende bilgisayar konusunda, her markanın iyi-kötü ürünü varken forumlarda bir markanın çoğu ürünü iyiyse hepsi iyisir algısı var.
İlerleyen zamanlarda da elimden geldiğince Türkiye'de olmayan ya da az bilinen ürünleri tanıtacağım.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Aynen öyle chipset ayni olmak zorunda zaten tek değişiklik fanlar ve soğutma bloklarında oluronun dışında birde markanın sağlamış olduğu garanti süreci vs..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri