Clink4App. Config ne oluyor?

beyazenci61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarı açtığımda masaüstünde şu dosyayı gördüm. Ne oluyor? İnternetten araştırdım fakat cevap bulamadım.

Ekli dosyalar

• 01.PNG
    01.PNG
    19.3 KB · Görüntüleme: 10
  • 02.PNG
    02.PNG
    20.2 KB · Görüntüleme: 10
  • 03.PNG
    03.PNG
    14.6 KB · Görüntüleme: 10

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Herhangi bir corsair yazılımı kullanıyor musunuz? Onun config dosyasına benziyor. Kullanmıyorsanız silin ve bilgisayarı virüs taramasına sokun.

KS

beyazenci61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
sıvı soğutmamın rpmni ayarlamak için indirmiştim sonra sildim galiba tam silinmemiş peki ücretsiz tarama programı önerebilir misin
Herhangi bir corsair yazılımı kullanıyor musunuz? Onun config dosyasına benziyor. Kullanmıyorsanız silin ve bilgisayarı virüs taramasına sokun.
sıvı soğutmamın rpmni ayarlamak için indirmiştim tam silinmemiş sanırım bir de ücretsiz virüs tarama programı önerebilir misin?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
Herhangi bir uygulamanın başlangıç dosyalarından birine benziyor. Zararı olduğunu düşünmüyorum fakat tedbirli olmakta fayda var. Dosyanın kaynağını görüntüleyebiliyor musunuz? Ya da görev yöneticisi üzerinde buna benzer bir dosya çalışıyor mu?

KS

beyazenci61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Herhangi bir uygulamanın başlangıç dosyalarından birine benziyor. Zararı olduğunu düşünmüyorum fakat tedbirli olmakta fayda var. Dosyanın kaynağını görüntüleyebiliyor musunuz? Ya da görev yöneticisi üzerinde buna benzer bir dosya çalışıyor mu?
C:\Users\Public\Desktop bunu gösteriyor bir de tarama yaptığımda çıkan sonuç bu

Ekli dosyalar

• 04.PNG
    04.PNG
    240.7 KB · Görüntüleme: 10

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Malwarebytes'da çıkan başka bir sıkıntılı dosya gibi. O dosyayı da programda çıkan dosyayı da silin, kaspersky deneme sürümüyle tam tarama yapın. Başka sıkıntı çıkmayacaktır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri