Cloud Alpha Wireless Vs Steelseries Arctis Nova 7

Solid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar geçen günlerde Arctis Nova 7 aldım bir süredir kullanıyorum fakat başımı ve kulağımı aşırı rahatsız ediyor ve daha 1. haftadan plastik sesleri çıkmaya başladı bu sebeplerle iade etmeyi düşünüyorum. İade edip yerine Cloud Alpha Wireless tercih etmeli miyim sizce? Kullananlar ses kalitesi hakkında ne düşünüyor, nova 7 ile karşılaştırdığımızda ne seviyede kalır? Bir de kronik ses sorunları olduğunu okumuştum ne derecede doğrudur bu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681

Bu modeli birkaç sene önce incelediğimde herkes dip ses probleminden bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bir de bütçem şuanda 4000 tl civarında bu kulaklıktan daha iyisini bulabilirim diye düşündüm
herhangi bir dip ses problemi yok şuan bende

KS

Solid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

herhangi bir dip ses problemi yok şuan bende
G Pro X düşünmüştüm fakat şuanki kulaklığımı iade ettiğimde benim hatam yüzünden amazon hediye kartı olarak gelecek ve bunu sadece amazonun satıcısı olduğu ürünlerde kullanabiliyorum, bu sebeple ilk tercihim olmayacak gibi duruyor. Cloud Alpha wireless hakkında fikriniz var mı?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
G Pro X düşünmüştüm fakat şuanki kulaklığımı iade ettiğimde benim hatam yüzünden amazon hediye kartı olarak gelecek ve bunu sadece amazonun satıcısı olduğu ürünlerde kullanabiliyorum, bu sebeple ilk tercihim olmayacak gibi duruyor. Cloud Alpha wireless hakkında fikriniz var mı?
Dip ses var diye biliyorum

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Arctis için müşteri temsilcisine yazdınız mı? Ve ya markaya e posta attınız mı sorun konusunda?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
G Pro X amazon linki:

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
malesef satıcı amazon değil

Yazılması gereken bir durum yok bence
Satıcı yardımcı olacaktır ss bu bütçede ki en iyi seçenek diyebilirim, bence elinizdekini servise yollayıp değişim isteyin.

Satıcı yardımcı olacaktır ss bu bütçede ki en iyi seçenek diyebilirim, bence elinizdekini servise yollayıp değişim isteyin.
Plastik sesleri için diyorum bu arada. Bir de kafanızı ve kulağınızı agritmamasi için kafa bandıyla biraz oynasaniz.

KS

Solid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Plastik sesleri için diyorum bu arada. Bir de kafanızı ve kulağınızı agritmamasi için kafa bandıyla biraz oynasaniz.
Her türlü ayarı denedim fakat hiçbirinde rahat edemedim.

KS

Solid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cloud Alpha Wireless tercih ettim. Bugün geldi ve memnun olduğumu söyleyebilirim. Cloud 2 wireless'a göre çok daha az bir dip ses mevcut fakat denediğim çoğu kulaklıkta olan seviyede, rahatsız etmiyor bunu bir problem olarak saymam bile. Yazılımını yüklemedim daha bazı kullanıcılar problem çıkardığını söylemiş fakat ilk kullanımdaki sesi hoşuma gittiği için şu anlık oynamak istemedim onunla. Mikrofon çok kaliteli değil ama yine de idare eder duruyor. Genel anlamıyla iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim, alacaklara öneririm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri