Cmd Ekranı Sürekli Açılıp Kapanıyor

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
2-3 dakika 10 kere falan açılıp kapandı sonra bir daha açılmadı fakat daha dün akşam format attıp ve Steam, Epic gibi şeyler harici hiçbir şey yüklemedim virüs olma ihtimali pek yok gibi bir de Malwarebytes ve Kaspersky ile taradım sonuç yoktu fakat Google'da aşağıdaki bildirim geldi. Virüs müdür sizce?

1724581435408.png

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Bunun için format atmasaydınız keşke. Virüs değil. Sadece uyarı penceresi. CMD ekranı da değil...

Goggle Chrome kullanıp sitelere girerken şifreleri kayıt etmesini onaylıyor musunuz?
Chrome > Ayarlar > Otomatik Doldurma ve Şifreler > Sağda Google Şifre Yöneticisi tıkla > sol şeritte ayarlar tıkla > yine sağ tarafta > Şifreleri ve Geçiş anahtarlarını Kydetmeyi Öner yanındaki tiki deaktif edin.

Fotodadaki uyarı tekrar çıkarsa daha fazla bilgi tıklayın bakalım açıklamaları ne imiş.

Sizin için çok önemli sitelere yerlere giriş şifrelerini her ihtimale karşı değiştirebilirsiniz.

KS

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bunun için format atmasaydınız keşke. Virüs değil. Sadece uyarı penceresi. CMD ekranı da değil...

Goggle Chrome kullanıp sitelere girerken şifreleri kayıt etmesini onaylıyor musunuz?
Chrome > Ayarlar > Otomatik Doldurma ve Şifreler > Sağda Google Şifre Yöneticisi tıkla > sol şeritte ayarlar tıkla > yine sağ tarafta > Şifreleri ve Geçiş anahtarlarını Kydetmeyi Öner yanındaki tiki deaktif edin.

Fotodadaki uyarı tekrar çıkarsa daha fazla bilgi tıklayın bakalım açıklamaları ne imiş.

Sizin için çok önemli sitelere yerlere giriş şifrelerini her ihtimale karşı değiştirebilirsiniz.
cmd ekranı farklı birde bu çıktı bunun için değil gece atmıştım sabah bu yaşandı dediğinizi yaptım 1 kere çıkmıştı zaten bir daha bir şey olmadı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri