Co Admin Ve Moderatörler Nasıl Seçiliyor.?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
Merhaba Arkadaşlar,

Co Adminler veya Moderatörler tam olarak nasıl seçiliyor. Yani bir forumda adamın biri Adminliği vardı lakin pek fazla bilgisi yokmuş gibi geldi bana şahsen, Moderatör olan bazı insanlar da üyeler ile alaycı yaklaşımıyla dalga geçer gibi konuşuyordu. O yorumları görünce bende yazdım ''Sen bir Adminsin bu şekil de konuşamasın kimseyle'' deyince kalıcı olarak ban attı. Bana yani bu seçilen kişiler bizden üstün olarak görüp kendisini ''Ben istediğimi yaparım'' kafasındalar mi? Bu forumda ki, CO Admin Ve Moderatörler için demiyorum sadece merek ettim nasıl seçiliyor bu kişiler.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,853
Tabi o forumdaki admin forum sahibinin tanıdığı da olabilir belki o yüzden admin seçilmiştir ancak mesela burası ve pek çok forumda admin ve moderatörler seçilirken forumdaki aktiflik, teknik bilgi seviyesi gibi şartlara uygun olunmasına bakılır.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
Tabi o forumdaki admin forum sahibinin tanıdığı da olabilir belki o yüzden admin seçilmiştir ancak mesela burası ve pek çok forumda admin ve moderatörler seçilirken forumdaki aktiflik, teknik bilgi seviyesi gibi şartlara uygun olunmasına bakılır.
Haa ben olamam asla o zaman, teknik bilgi bende sıfır çünkü. 😂😀

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Hocam bende bilmediğim için soruyorum yanlış anlamazsanız gönül işi değil mi bu 😅

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri