Co-Op oynayabileceğimiz oyunlar

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri bir sorum olacaktı başlıktanda gördüğünüz gibi 3 arkadaşız beraber co-op oynayabileceğimiz oyunlar arıyoruz steamden alacağız parası önemli değil ama yazarken
X oyunu=20tl diye yazarsanız sevinirim şimdiden iyi forumlar

Casthrow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Dying Light-59 TL
The Forest- 32TL

2 oyun da güzel arkadaşlarla oynayınca çok daha zevkli oluyor indirim yok şuan fiyatlar biraz fazla indirime girerse çok daha uyguna gelir ikisini de bitirdik arkadaşlarla tavsiye ederim.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Warframe - ücretsiz

sizi sarar mı bilmiyorum, oyun farm mantığı ile ilerleyen, geniş hikayeli ve bol yan görevli bir aksiyon/macera oyunu. arkadaşlarınızla girip görev yapabilirsiniz ve çok da sarar. 7 8 yıldır oynuyorum, çok güncel ve hala deli gibi aktif. her güncelleme de çok fazla yenilik geliyor. açıp izlersen eğer oyunun ilk hali ile son hali arasında çooook büyük bir fark var her anlamda.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Warframe - ücretsiz

sizi sarar mı bilmiyorum, oyun farm mantığı ile ilerleyen, geniş hikayeli ve bol yan görevli bir aksiyon/macera oyunu. arkadaşlarınızla girip görev yapabilirsiniz ve çok da sarar. 7 8 yıldır oynuyorum, çok güncel ve hala deli gibi aktif. her güncelleme de çok fazla yenilik geliyor. açıp izlersen eğer oyunun ilk hali ile son hali arasında çooook büyük bir fark var her anlamda.
Hocam ne tarz bir oyun warframe oyunda ne yapıyoruz yani

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Özel olarak oynamayı sevdiğiniz tür(ler) var mı?

Daha önce başka bi "co-op oyun öneri" konusunda 20'den fazla oyun önerdim hazır olarak oradaki önerdiklerime de göz atabilirsin

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Hocam ne tarz bir oyun warframe oyunda ne yapıyoruz yani
hocam tenno adı verilen bir ninja uzaylı karışımı karakterimiz var. uzayda dünya dahil çoğu gezegene gidip hikaye gereği görevleri yerine getiriyoruz. farm mantığı ile parçalar toplayıp yeni silahlar veya parçalar üretiyoruz bu sayede hem questleri tamamlıyoruz hem de hikayeyi. ilk baş biraz sıkıcı. sabır gerektiren bir oyun. hani arkadaşlarla girelim 2 saat eğlenip çıkarız diyebileceğiniz bir oyun değil maalesef. hikayesi derin ve ilerledikçe çok fazla beklenmedik şeyle karşılaşıyoruz.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Don't Starve Together

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Özel olarak oynamayı sevdiğiniz tür(ler) var mı?

Daha önce başka bi "co-op oyun öneri" konusunda 20'den fazla oyun önerdim hazır olarak oradaki önerdiklerime de göz atabilirsin
Tamamdır o konuya bakacağım

ikikarefarki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Hocam ölünce bütün dünya gidiyor sarmadı bize ya bi çözümü varmıdır yani oynuyoz oynuyoz birimiz ölünce gidiyor bütün dünya
Oyunun zevki orada, ona göre hazırlık yapmak gerekiyor. :)

DnD veya RPG seviyorsanız, Divinity 1&2 tavsiye ederim, 2 daha iyidir. Şu an 75 TL ama indirimde 30'lara kadar düşüyor diye biliyorum.

Saints Row 3 & 4 - 24 TL

Borderlands 2 - şu an indirimde 7.75

Terraria - İndirimde 9 TL

Stardew Valley - 24 TL

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri