Cod Warzone Hakkında

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
Arkadaşlar warzone bir süredir oynuyorum bayada sardı , sormak istediğim şu mw3 almamız warzonedeki silahları açıyormu , weapon kısmında cogusu kilitli , yani mw3 almak ne gibi bir etki ediyor ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,215
Arkadaşlar warzone bir süredir oynuyorum bayada sardı , sormak istediğim şu mw3 almamız warzonedeki silahları açıyormu , weapon kısmında cogusu kilitli , yani mw3 almak ne gibi bir etki ediyor ?
Bildigim kadari ile silah acmiyor

Bir oyuncuda boyle cevaplamis
1100 lira ile oyunu tam alır isen multiplayer modu açılıyor ve bu modla çok hızlı level kasılıyor silahlar için senin kasma konuna gelir isek DMZ modunda elinde kasmak istediğin silah ile görev yapıp bot keserek level kasabilirsin aynı şekilde Warzone ile de yapılabilir bunlar dışında bazen MP modu ücretsiz oluyor geçen olmuştu ben önemli olan bütün silahları kastım sizde takip edip sonraki bedava deneme sürecinde kasabilirsiniz her silahı kasma ile uğraşmayın meta silahlara odaklanın.

okankayci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
41
silah açmıyor ama daha hızlı silahları açıp kasabiliyorsun, bence almanın hiçbir mantığı yok hikayesi zaten rezaletmiş, plunder ve lockdown modları geliyor onları oynayarak 2 oyunda fulleyebilirsin bir silahı, normalde meta belli zaten arkadaşlarından silah iste oyundan atsınlar onunla sansık aç kontent yap rahatlıkla ilerler silahlar

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
silahları hızlı açmak istiyorsan mw2 silahlarını dmz modunda hızlıca açabilirsin ,mw3 silahları için oyunu satın aldığında açılan zombie modunda hızlı açabilirsin. silahları en hızlı plunder da kasabilirsin ücretsiz bir moddur kendileri lakin lockdawn moduyla 2 haftada bir değişiyorlar aralarında(yani 2 hafta plunder aktif iken 2 hafta lockdawn modu aktif oluyor oyunda) lockdawn modu da fena değil yine ondada bölge tutarak silah lvlini hızlıca kasabilirsin

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
silah açmıyor ama daha hızlı silahları açıp kasabiliyorsun, bence almanın hiçbir mantığı yok hikayesi zaten rezaletmiş, plunder ve lockdown modları geliyor onları oynayarak 2 oyunda fulleyebilirsin bir silahı, normalde meta belli zaten arkadaşlarından silah iste oyundan atsınlar onunla sansık aç kontent yap rahatlıkla ilerler silahlar
silahları hızlı açmak istiyorsan mw2 silahlarını dmz modunda hızlıca açabilirsin ,mw3 silahları için oyunu satın aldığında açılan zombie modunda hızlı açabilirsin. silahları en hızlı plunder da kasabilirsin ücretsiz bir moddur kendileri lakin lockdawn moduyla 2 haftada bir değişiyorlar aralarında(yani 2 hafta plunder aktif iken 2 hafta lockdawn modu aktif oluyor oyunda) lockdawn modu da fena değil yine ondada bölge tutarak silah lvlini hızlıca kasabilirsin

suan hangi mod aktif lockdawn mı , plunder mi?

yani oyunu almak pek işe yaramıyor anladığım kadarıyla her silahı oynayarak açabiliyoruz. Silahların sağ üstünde mw3 işareti var ve kilitli ben zannettimki mw3 alınca açılıyor

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
suan hangi mod aktif lockdawn mı , plunder mi?

yani oyunu almak pek işe yaramıyor anladığım kadarıyla her silahı oynayarak açabiliyoruz. Silahların sağ üstünde mw3 işareti var ve kilitli ben zannettimki mw3 alınca açılıyor
silahları belirli görevleri yaparak da açabiliyorsun evet şuan lockdown aktif 7 gün sonra yeni sezon gelince de gelir plunder

KS

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
silahları belirli görevleri yaparak da açabiliyorsun evet şuan lockdown aktif 7 gün sonra yeni sezon gelince de gelir plunder
Hocam bootcamp oynuyorum genelde anladığım kadarıyla hangi silah ile oynarsan o exp yükseliyor , lockdown denedim ama adamlar fullemiş silahları nefes aldırmıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri