Coil whine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serdark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Birkaç gün önce kasanın içinden cızırtı sesi geldiğini fark ettim ve yan kapağı açıp dinlemeye başladım. Sesin ilk başta sıvı soğutma pompasından geldiğini sandım hatta buraya da yazmıştım fakat ses ekran kartından geliyormuş. Ekran kartı msı rtx 2070 gaming z. Daha 1 aylık ürün garantisi var. Karttan gelen ses oyuna girmeden az var fakat özellikle 144 fps sonrasında ses artmaya başlıyor. Ürünü göndersem değişim mi oluyor bu sorun için bilginiz var mı boşuna göndermek istemiyorum normaldir diye geri yollarlar diye.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Aynen bobinleriniz ötüyor garatiye verebilirsiniz hakkınız var bu konuda. Ayıplı ürün kategorisine giriyor bu durum bende daha önce yaşamıştım verdim yeni kart verdiler.

KS

Serdark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Normalda hiç cızırtı sesi olmamalı mı yoksa her kartta az da olsa olur mu bu ses?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Olmaz ses normalde FPS artıkça ses yükseliyorse verin garantiye bobin sorununuz var uğultu yada cızırtı şeklinde olurlar venelde yeni bir kartta olmaz bu sorun kartta ki bileşenin hatası bazı yeni kartlarda çıkıyor bu tarz sorunlar verin iade alırsınız veya yenisiyle değiştirirsiniz. Ayıplı ürün kategorisinde bu sorun firmalar bile kabul ediyor sorunlu olduğunu ve iade yada değişim uyguluyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri