Çok fazla vida var

Mehmetab

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hazır sistem satın aldım, ekran kartını taktım fakat bir küçük poşet vida var bunları nereye takmam gerekiyor

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Vidalar her zaman tam olmak zorunda değil. Vidalar her şeyin takılı olduğunu düşünerek yollanıyor. Artsa sorun olmaz yani.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Hazır sistem satın aldım, ekran kartını taktım fakat bir küçük poşet vida var bunları nereye takmam gerekiyor
Ekstra başka anakart için, ekran kartını taktığın yerin vidaları gibi ilerde lazım olabilecek şeyler dahil olduğu şu an kullanamadığın ama kutu içeriğinde olan vidalar.

KS

Mehmetab

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
image.jpg

Teşekkür ederim. Bu dışarıda kalan kısım nereye takılıyor Yardımcı olabilir misiniz?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Ekli dosyayı görüntüle 12241
Teşekkür ederim. Bu dışarıda kalan kısım nereye takılıyor Yardımcı olabilir misiniz?
Taktiğin ekran kartı üstünde " Pin Girişi " Var mi? Kardeşim peki tam olarak gözükmüyor ama " 6 Pinli Soldaki de 2'li Pin " bazı ekran kartlarında Pin yuvaları var " 6 , 8 , 4 " lü şeklinde. Eğer varsa ekran kartının üzerine pinler oradaki kabloları takacaksın ki güç gitsin.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Ekli dosyayı görüntüle 12241
O fazlalık kabloları gizlemek istiyorsanız, ekran kartına takılı olan kısmı söküp bu boştakini takın ve PC'nin arkasına doğru fazlalık kabloyu biraz çekin. Böylece görünümde kirlilik olmaz. Kablo sarkıyormuş gibi görünmez. Böyle kalsa da sorun olmaz görüntüsü dışında.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri