Çok ihtiyacım var 4000TL Bütçe PC (22Haziran2022)

Cyber Janissary

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar,
4000 lira para biriktirdim sanırım sizden çok zor şey isteyeceğim ama yardımcı olacağınızdan eminim arkadaşlar.
Ben bilgisayar almak istiyorum bilgisayarı alma amacım oyun değil masaüstünde uygulamalar kullanmak binance doping hafıza vs. net üzerinden film izlemek bu kadar yani ama kesinlikle ve kesinlikle donma kasma olmasını istemiyorum 400O Lira bütçem var haydi hayırlısı.

Monitöre gerek yok sadece kasa.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ali murteza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar,
4000 lira para biriktirdim sanırım sizden çok zor şey isteyeceğim ama yardımcı olacağınızdan eminim arkadaşlar.
Ben bilgisayar almak istiyorum bilgisayarı alma amacım oyun değil masaüstünde uygulamalar kullanmak binance doping hafıza vs. net üzerinden film izlemek bu kadar yani ama kesinlikle ve kesinlikle donma kasma olmasını istemiyorum 400O Lira bütçem var haydi hayırlısı.

illaki instagramda falan gezinirken görmüşsündür gerçekten iyi fiyatlara sözde "gamer pc" ler var tabiki oyun için değiller ama günlük kullanımda sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum kucuk bir araştırmayla kendinize uyanı bulabilirsiniz : )

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
illaki instagramda falan gezinirken görmüşsündür gerçekten iyi fiyatlara sözde "gamer pc" ler var tabiki oyun için değiller ama günlük kullanımda sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum kucuk bir araştırmayla kendinize uyanı bulabilirsiniz : )
O tarz kasalar günlük kullanım için iyi olsa bile aynı fiyata daha iyisini bulabilir.
İncelemelerde gördüğüm kadarıyla hepsi RGB takıp sözde ''indirim'' ile Pahalı bir fiyata kötü bir sistemi satıyorlar.

Ama bu aralar çok 4000TL bandında bir sistem bulmak gerçekten çok zor.

Belki APU sistemlerde olabilir birşeyler.

Ali murteza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O tarz kasalar günlük kullanım için iyi olsa bile aynı fiyata daha iyisini bulabilir.
İncelemelerde gördüğüm kadarıyla hepsi RGB takıp sözde ''indirim'' ile Pahalı bir fiyata kötü bir sistemi satıyorlar.

Ama bu aralar çok 4000TL bandında bir sistem bulmak gerçekten çok zor.
Tabi aynı parçaları kendi toplasa kâr edeceği doğrudur üzgünüm orayı kaçırmışım ama gerçekten bu dönemde 4k çok kısıtlı bir bütçe

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhaba arkadaşlar,

2. El isini görecek bir sistem toplarsin. Param guvende gibi uygulamalarla satin almani tavsiye ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri