Cooler Master Masterliquid 240L Sıvı Soğutma Pompa Girişi Aparat Sorunu

Okan baba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar Dostlar,

Ben geçenlerde vatan bilgisayardan cooler master masterliquid 240l sıvı soğutmasını aldım ama anakartım b450m dragondan dolayı pompa girişinin delikleri anakarttaki deliklere olmadı. Olması için başka değişik bir aparat gerekiyormuş.

Nolur yardım edin param boşa gitsin istemiyorum. Aparatın adı ne tam olarak.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aradığınız şey bu olabilir. Normalde içinden hem intel hem amd soketi için parça çıkıyor diye biliyorum yada öyle olması lazım. Benim bulduğum bu. Başka bilen varsa o da yazabilir belki daha iyi bilen vardır.

KS

Okan baba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aradığınız şey bu olabilir. Normalde içinden hem intel hem amd soketi için parça çıkıyor diye biliyorum yada öyle olması lazım. Benim bulduğum bu. Başka bilen varsa o da yazabilir belki daha iyi bilen vardır.

işlemcim r5 4500 ekran anakartım b450m dragon soket girişi biraz tuhaf buradaki bilgisayarcı parçayı bulamadı şimdi bi sorucam çoook teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
işlemcim r5 4500 ekran anakartım b450m dragon soket girişi biraz tuhaf buradaki bilgisayarcı parçayı bulamadı şimdi bi sorucam çoook teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
Ben de araştırdım AM4 Bracket deniyormuş sonra arattım ve karşıma bu çıktı. Açıklamalarda sizin sıvı soğutmayı desteklediği yazıyordu bende önerdim umarım işinize yarar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri