Cooler Master PL360 Flux Alınır Mı?

Shivers

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
TR'de bu ürün için çok fazla inceleme göremedim. ModartPC incelemiş ve olumlu not vermiş. 11700k işlemci için almayı düşünüyorum. Onu değil de şunu al diyebileceğiniz bir ürün var mı yoksa bu ürünü alayım mı?

ARGB olması benim için önemli.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Kasa nedir birazdan 2 ürün paylaşıcam indirimli onlara bakabilirsin.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Bu ürünü iyi yapan detay tam olarak ne çünkü kağıt üzerinde diğer soğutuculara göre özellikleri düşük bu pompadaki küçük fanın mı etkisi var?
Radyatör kalınlığı ve fanları dostum. Fan değerleri hem sessiz hemde hava akımı olarak iyi derece. Radyatörüde diğer soğutmalardan 11mm daha kalın. Bu yüzden soğutması biraz daha iyi oluyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bu ürünü iyi yapan detay tam olarak ne çünkü kağıt üzerinde diğer soğutuculara göre özellikleri düşük bu pompadaki küçük fanın mı etkisi var?
Radyatörü daha kalın. Fanları kaliteli bir yapıya sahip. Pompası iç yapı olarak sıvıyı iyi çeviriyor ve kaliteli, performanslı bir pompa kullanılıyor. Son olarak pompa üzerindeki fanda o soket ve çevresinin ısısını dağıttığı için oda başka bir artısı evet.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
TR'de bu ürün için çok fazla inceleme göremedim. ModartPC incelemiş ve olumlu not vermiş. 11700k işlemci için almayı düşünüyorum. Onu değil de şunu al diyebileceğiniz bir ürün var mı yoksa bu ürünü alayım mı?

ARGB olması benim için önemli.
Kötü soğutucu değil ama fiyatına göre yorum yapmak gerek. 3K fiyat bandındaysa o fiyata daha iyi alternatifler var.

KS

Shivers

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kötü soğutucu değil ama fiyatına göre yorum yapmak gerek. 3K fiyat bandındaysa o fiyata daha iyi alternatifler var.
Sizin tavsiyeniz nedir hocam? Benim için görsellik de performans kadar önemli olduğundan o soğutucunun pompasını beğenmedim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri