Corsair 150i İçinde Gelen Macun Yeterli mi?

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merhaba,

Şu anda sistem montajı yapıyoruz. AMD Ryzen 7 5800x3d için H150i sıvı soğutma içinde gelen macun yeterli mi? Yoksa Thermal Grizzy mi sürmeliyim? Şu anda elimde Thermal Grizzy var ama 2 yer için kullanılacak zaten. Ekran kartı içinde kullanılırsa yani 3.kez sürülürse 1 Gr macunun yetmeyeceğini düşünüyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Merak etmeyin kalitesiz macun koymaz Corsair idare ettirir ama macunu sadece işlemciye harcasaydınız direk Thermal Grizzliyi sürün diyecektim. :)

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Merak etmeyin kalitesiz macun koymaz Corsair idare ettirir ama macunu sadece işlemciye harcasaydınız direk Thermal Grizzliyi sürün diyecektim. :)
RX 6600 dual ekran kartım var da ona sürmeyi düşünüyorum. 1 Gr değil de 2 Gr olsaymis keşke.

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
RX 6600 dual ekran kartım var da ona sürmeyi düşünüyorum. 1 Gr değil de 2 Gr olsaymis keşke.
Keşke ozaman işlemciye de sürerdiniz. Thermal Grizzly varken başka macunların adını anmak olmuyor zaten ama durum bu. Merak etmeyin dediğim gibi. İdare ettirir sizi Corsairin macunu. Güle güle kullanın sisteminizi.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Teşekkürler, peki 1 Gr macun 2 işlemci, 1 ekran kartına yeterli olur mu sizce? Yoksa denemeye hiç gerek yok mu dersiniz?

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Teşekkürler, peki 1 Gr macun 2 işlemci, 1 ekran kartına yeterli olur mu sizce? Yoksa denemeye hiç gerek yok mu dersiniz?
Ben olsam önce ekran kartına, sonrada Corsair soğutucu olmayan işlemciye sürerim. Kalırsa Corsair soğutucu olan işlemciye de sürerim kalmazsa Corsairin macunu zaten idare ettirir. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri