Corsair 4000D Radyatör Desteği

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Merhabalar,

Hocam MSI B550 gaming plus anakart ve pny xlr8 epic-x ram almayı planliyorum.

Kasa fiyatlari ucup gitmis butceme uygun corsair 4000d buldum bu kasa nın üst kısmına arctic liquid freezer 2. 280 mm sivi sogutma takmayi planliyorum.

Bu kasada bu bileşenler montajda bana sıkıntı yapar mi ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Kasanın üst panaldeki montaj yuvaları olabildiğince cama yakın seçilmiş. %100 emin değilim ama %90 ihtimalle sorun yaşatmayacak gibi görünüyor. Bu kasayla Arctic Liquid Freezer II 280 kullananlar gördüm üst panelde ama genelde montajının zor olduğunu söylüyorlar. RAM değil ama genelde sorun yaşayanlar anakart VRM soğutma bloklarından yana zor sığdığını belirtmişler. İşinizi garantiye almak isterseniz 240mm olanını alın yok bir şekilde risk alıp sığdırmayı denerim derseniz 280mm tabi ki daha iyi bir soğutucu. Karar sizde.

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Kasanın üst panaldeki montaj yuvaları olabildiğince cama yakın seçilmiş. %100 emin değilim ama %90 ihtimalle sorun yaşatmayacak gibi görünüyor. Bu kasayla Arctic Liquid Freezer II 280 kullananlar gördüm üst panelde ama genelde montajının zor olduğunu söylüyorlar. RAM değil ama genelde sorun yaşayanlar anakart VRM soğutma bloklarından yana zor sığdığını belirtmişler. İşinizi garantiye almak isterseniz 240mm olanını alın yok bir şekilde risk alıp sığdırmayı denerim derseniz 280mm tabi ki daha iyi bir soğutucu. Karar sizde.
Hocam eğer 280 mm alip montajini yapamassam bu bir iade sebebi olabilir mi ?

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Hocam peki asus tuf gaming Gt301 modelini önerirmisiniz aynı sistem için

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
- Önde 420mm boyutlara kadar ve üst panelde 360mm boyutlara kadar ARCTIC ürünler dahil olmak üzere sıvı soğutma desteği var. Az daha çıkın alın. PHANTEKS pişman etmez.

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
- Önde 420mm boyutlara kadar ve üst panelde 360mm boyutlara kadar ARCTIC ürünler dahil olmak üzere sıvı soğutma desteği var. Az daha çıkın alın. PHANTEKS pişman etmez.
Hocam öneriniz için çok teşekkür ederim en kısa zamanda bu kasayı alıcam her isteğimi karşılıyor bu inventus e-ticaret sitesi güvenilir midir?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri