Corsair Hs55 Wireless Icue Sorunları Ve Bağlantı Kesilmesi

Yashi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba ben bu ürünü birkaç gün önce aldım fakat 3-4 saat önce elime ulaştı fakat birkaç sorunla karşı karşıyayım.

1- iCUE yazılımını indirdiğimde bana gerekli güncellemeleri söylüyor ve ben bunları yapamıyorum uygulama bana izin vermiyor.

2- iCUE yazılımında NVIDIA Broadcast bölümünden programı yükleyemiyorum çünkü bana depolamada yeterli alan olmadığını söylüyor ama alanım var.

3- oyun oynarken veya aktif olarak bir şey dinlerken kulaklık kendi kendine bağlantıyı kesiyor ve 20-25 saniye sonra tekrar bağlanıyor.(bağlantı kopup tekrar bağlanırken USB bağlanma sesleri geliyor)

Desteğe yazdım ama herhangi bir geri bildirim alamadım.

Ve aşağıya karşılaştığım sorunların bir ekran resmini bırakıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    198.9 KB · Görüntüleme: 4
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    203.9 KB · Görüntüleme: 4
KS

Yashi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba ben bu ürünü birkaç gün önce aldım fakat 3-4 saat önce elime ulaştı fakat birkaç sorunla karşı karşıyayım.

1- iCUE yazılımını indirdiğimde bana gerekli güncellemeleri söylüyor ve ben bunları yapamıyorum uygulama bana izin vermiyor.

2- iCUE yazılımında NVIDIA Broadcast bölümünden programı yükleyemiyorum çünkü bana depolamada yeterli alan olmadığını söylüyor ama alanım var.

3- oyun oynarken veya aktif olarak bir şey dinlerken kulaklık kendi kendine bağlantıyı kesiyor ve 20-25 saniye sonra tekrar bağlanıyor.(bağlantı kopup tekrar bağlanırken USB bağlanma sesleri geliyor)

Desteğe yazdım ama herhangi bir geri bildirim alamadım.

Ve aşağıya karşılaştığım sorunların bir ekran resmini bırakıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.
konudaki problem hala devam ediyor hiç bir çözüm bulamıyorum ne corsair ana teknik servisi ne de tr cevap vermiyor.

KS

Yashi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
konuyla ilgili güncelleme:
-bios update yapıldı
-icue eski sürüm denendi
-tekrar icue yeni sürüm kuruldu
-evdeki internetimin 2.4 den 5ghz ye çıkarıldı sinyaller karşıma gibi bir durum olduğunu duymuştum
-bütün sürücüler sıfırdan tekrar kuruldu

Bütün bunlara rağmen hiç bir şekilde çözüm bulunamadı icue içindeki updateleri boşver de rastgele kulaklıktan bip bip sesler geliyor sonra bütün sesler gidiyor ve sonra windows usb bağlantısı kopma sesi ve tekrar bağlanma sesi geliyor ve sonra cihaz tekrar bağlanıyor bu olay 20-25 sn sürüyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri