Corsair icue 4000x 750W 80 bronz Kasa hakkında

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Merhabalar. Geçen hafta sayenizde Gaming Gen den sistem Toplamıştım. Kasa olarak da corsair icue 4000x corsair 750W 80 bronz psu dahil almıştım. Fakat psu nun altında rgb ışık geliyordu. Altını kaldırıp baktığımda ise Birtane rgb fan gördüm. Burada fan olması normal, ama rgb burada olması yanlış mı takılmış acaba diye aklıma geldi. Acaba rgb içeri doğru kasa içine falan mı bakacak diye düşündüm bu sefer de psu nun sıcaklığı içeri verir. Pek anlamadım birde psu nun güç giriş açma kapatma tuşu yanında Rgb tuşu var bastığım zaman bi değişiklik olmuyor. Kasanın altı aşağıdaki görsel de kasanın alt kısmında ki fan. üzerinde filtresi vardı görmeniz için çıkarttım

Ekli dosyalar

• IMG_20221215_211728.jpg
    IMG_20221215_211728.jpg
    5.8 MB · Görüntüleme: 7

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kasanın inceleme videolarını izledim PSU aşağı doğru takılmış. Doğru olan o galiba. Aşağı toz filtresini de boşuna koymamışlar. Technopat incelemesinden örnek fotoğraf paylaştım. Orada bile PSU ters duruyor.

1671189701768.png

RGB kısmına gelirsek kablo bağlantısı ile alakalı bir durum olabilir.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Kasanın inceleme videolarını izledim PSU aşağı doğru takılmış. Doğru olan o galiba. Aşağı toz filtresini de boşuna koymamışlar. Technopat incelemesinden örnek fotoğraf paylaştım. Orada bile PSU ters duruyor.

Ekli dosyayı görüntüle 12751

RGB kısmına gelirsek kablo bağlantısı ile alakalı bir durum olabilir.
Kapatma tuşu olsa güzel olurmuş aslında teşekkür ederim

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İçinde galiba CX750F modeli kullanılıyordu. RGB Tuşu ile renk değiştiriliyor ama kapatılıyor mu bilmiyorum.

RGB'yi tamamen kapatmak için RGB İn girişinde ki bağlantıyı çıkarabilirsiniz.

CX-F-RGB-Series-1-1140x570.png

Burada sağ üstte gözüküyor ama PSU ters olduğundan yazısına bakmadan çıkarmayın derim.

Son düzenleme:
KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Teşekkürler hocam bakıp ilgileneceğim saygılar
İçinde galiba CX750F modeli kullanılıyordu. RGB Tuşu ile renk değiştiriliyor ama kapatılıyor mu bilmiyorum.

RGB'yi tamamen kapatmak için RGB İn girişinde ki bağlantıyı çıkarabilirsiniz.

CX-F-RGB-Series-1-1140x570.png

Burada sağ üstte gözüküyor ama PSU ters olduğundan yazısına bakmadan çıkarmayın derim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri