Corsair İCUE Yazılımı Hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Merhabalar Corsair İCUE yazılımı kullanan kimse var mı? Modlar arası geçiş yapmıyor ve yeni bir mod eklesem bile anında default olana geçiş yapıyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ben kullanıyorum, modlar arasındaki geçiş için bir tuş ataması yaptınız mı? Birde bir modun devreye girmesi için uygulama başlatması kullanıyor musunuz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ben kullanıyorum, modlar arasındaki geçiş için bir tuş ataması yaptınız mı? Birde bir modun devreye girmesi için uygulama başlatması kullanıyor musunuz?
Bu arada iCUE güncellemesi gelmiş onu yapıyorum şuan bakalım son sürümde bende de sorun olacak mı. Yazarım güncelleme bitince.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Yazılımı son sürüme güncelledim sorun yok yazılımda her şey düzgün çalışıyor. Siz dediklerimi bir kontrol edin.

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Merhabalar Corsair İCUE yazılımı kullanan kimse var mı? Modlar arası geçiş yapmıyor ve yeni bir mod eklesem bile anında default olana geçiş yapıyor.
Son 2 gündür bende de sorun yaratmaya başladı. Kendisi belirli bir modu seçiyor. Örneğin sabah bi kalktım bilgisayar çok ses çıkarıyor. Fanların RPM'i artırılmış ve bütün parçaların rengi turkuaz olmuş. Hemen iCUE'ye girdim düzeltmeyi denedim ama ne yapsam olmadı. Bende restart attım pc'ye düzeldi. Sonrasında yine aynısı oldu bende ctrl+alt+delete yapıp oturumu kapat derken kapatılırken pc iptal et dedim. Beynini yaktım kısaca :D Şimdilik düzeldi, ben kontrol ediyorum programı :) Büyük ihtimalle global bir sorun oluştu ondan dolayı

KS

MURDOCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Son 2 gündür bende de sorun yaratmaya başladı. Kendisi belirli bir modu seçiyor. Örneğin sabah bi kalktım bilgisayar çok ses çıkarıyor. Fanların RPM'i artırılmış ve bütün parçaların rengi turkuaz olmuş. Hemen iCUE'ye girdim düzeltmeyi denedim ama ne yapsam olmadı. Bende restart attım pc'ye düzeldi. Sonrasında yine aynısı oldu bende ctrl+alt+delete yapıp oturumu kapat derken kapatılırken pc iptal et dedim. Beynini yaktım kısaca :D Şimdilik düzeldi, ben kontrol ediyorum programı :) Büyük ihtimalle global bir sorun oluştu ondan dolayı
Ya dün gece profil seçiyodum, ana ekrana gelince profil otomatik değişiyordu saniyesinde, ana ayarlardan başka mod kullanamıyordum. Makro atadım bir kaç kez çalıştı sonra takılı kaldı falan. Sanırım güncelleme falan vardı fark etmeden onu yaptım.

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Ya dün gece profil seçiyodum, ana ekrana gelince profil otomatik değişiyordu saniyesinde, ana ayarlardan başka mod kullanamıyordum. Makro atadım bir kaç kez çalıştı sonra takılı kaldı falan. Sanırım güncelleme falan vardı fark etmeden onu yaptım.
1652561941719.png

Ben şu anda bu ayarlarda kullanıyorum ama sabah bu solda ki sahnelerden hiçbirini seçemiyordum. Program kendi istediğini yapıp duruyordu. Programı bi ayara ayarla,fanları kontrol et oldu mu diye olduysa direk kapat programı. Ben işim olmadıkca açmıyorum. Şimdilik düzgün şekilde çalışıyor. Yakında çözülür büyük ihtimalle :)

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Ben anakartımı ekledikten sonra sorunlar başladı sonra kendi kendine çözüldü. Reset falan attım pc'ye ama bana güncelleme gelmemişti :D yani programla alakalı sorun olabilir. Serverlar vesaire bilemiyorum artık bence sende bi reset at

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Ben anakartımı ekledikten sonra sorunlar başladı sonra kendi kendine çözüldü. Reset falan attım pc'ye ama bana güncelleme gelmemişti :D yani programla alakalı sorun olabilir. Serverlar vesaire bilemiyorum artık bence sende bi reset at
Ya da programı sil tekrar yükle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri