Öneri Corsair Void Elite Vs Hyperx Cloud Core Wireless Vs Logitech G535 Lıghtspeed

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hangisi daha mantıklı Mikrofonda benim için çok önemli, ileriye dönük bir kulaklık istiyorum.

Corsairin mikrofonu hyperxten daha iyi. Büyük ihtimalle Logitechten de daha iyi. Aralarinda en iyisi corsair bence. 3 sene kullandim o modeli. 1.5sene kablolu 1.5 sene kablosuz sekilde. Arkadasim hyperxi aldi iade etti corsaire gecti. Hyperxte sesi degisik geliyordu biraz boguk gibi bide 7.1 sanal oldugu icin begenmedi corsair aldi kullaniyor

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Corsairin mikrofonu hyperxten daha iyi. Büyük ihtimalle Logitechten de daha iyi. Aralarinda en iyisi corsair bence. 3 sene kullandim o modeli. 1.5sene kablolu 1.5 sene kablosuz sekilde. Arkadasim hyperxi aldi iade etti corsaire gecti. Hyperxte sesi degisik geliyordu biraz boguk gibi bide 7.1 sanal oldugu icin begenmedi corsair aldi kullaniyor
ömürlük değil diyenler var ondan tırsıyorum biraz.

sevincnurettin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Void elite 7.1 kabloluyu 1 seneden fazla kullandım. Bence kalitesi çok iyiydi. Şahsen deri kulaklık pedleri bana rahatsız edici geliyor. Şuanda HS80 kullanıyorum bence Corsair gerçekten kaliteli tavsiye ederim. Ama Logitech kullanan arkadaş varsa onlarında yorumlarını görmek belirleyici olabilir.

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Corsair mi alayım yani?

Sarjı nasıl gidiyor?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Corsair mi alayım yani?

Sarjı nasıl gidiyor?
16 saat rgb kapali fabrika verisi ne o kadar gidiyor. Sarjdaykende kullanabiliyorsun zaten. Valla hocam bende suan var 6ay az kullanildi 1 yil aktif kullanildi canavar gibi. Hem pedleri hem dışı sagi solu gorunusunde kullaniminda falan ilk gunku gibi. Cok Rahat 4-5 sene gider ben hor kullanmiyorum. Pedleri kumas deriye gore cok iyi daha az terletiyor yazın nimet resmen ve deri gibi yipranip dagilmiyor. Corsair alinir pisman olacaginizi dusunmuyorum. Garanti konusunda ürün arizalandigi zaman servis asla tamir yapmiyor direk degisim yapiyor ya da para iadesi. Sıfır urun ile degisim yapiyorlar cok guzel. Garanti bitmeye yakin bi kere gonderin kulaklik sıfırlansin :)

ilkeryuksel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Hyperx kulaklıkta Discord gibi uygulamalarda ses sekmeleri ve dış sesleri içeri alma gibi sorunlar olduğunu duymuştum.

Corsair Öneririm Bende.. @Ahmeet_1 hocamın önerisiyle aldım, memnunum bir kez daha teşekkür ederim kendisine.

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Peki bir şey soracağım corsair'in teknik servisi para karşılığında yapıyor gibi şeyler görmüştüm, hiç garantiye gönderdiniz mi?

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
2 kere servise gonderdim 2sinde de sorun yoktu ama sıfır ürün ile degisim yapip gonderdiler çok sasirdim cidden
İtopyadan almıştınız değil mi?

Hyperx kulaklıkta Discord gibi uygulamalarda ses sekmeleri ve dış sesleri içeri alma gibi sorunlar olduğunu duymuştum.

Corsair Öneririm Bende.. @Ahmeet_1 hocamın önerisiyle aldım, memnunum bir kez daha teşekkür ederim kendisine.
Sizde sanırım Sinerji'den almıştınız.

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Siparişi geçiyorum umarım dediğiniz gibi bir ürün ile karşılaşırım dediğim gibi ürün piyasanın neredeyse 1000TL altına satılıyor ve bazı kötü yorumlardan korktuğum için pek içim rahat değil açıkcası ama bakalım.

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bogazici bilgisayara gidiyor urunler. Ben direk bogazicinden kargo kodu alip oraya gonderiyorum surec daha hizli oluyor
Bir şey soracağım ben bunu sipariş ettim varsayalım sorunlu çıktı bozuk çıktı bunlar iade kabul etmedi ne yapmalıyım?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri