Corsair Void Pro Wireless Rgb Kulaklık

darklachkla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
selamlar,
Kulaklığı kullanan var mı?
Bu ara en çok ilgimi çeken kulaklık, biraz tuzlu ama almayı düşünüyorum, ayrıca standını da almak istiyom :D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
900-1000 TL civarına daha iyi ürünler alabilirsiniz. Ayrıca kablosuz mu arıyorsunuz, yoksa kablolu olması sıkıntı değil mi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bilemedim ama bende kararsız kaldım. :D +/- diye gidelim en iyisi.

Corsair ürün kumaş yastıklara sahip buda uzun kullanımlardaki ter olayını azaltan bir durum ama bu seferde azda olsa teri çektiği için uzun yıllar sonunda koku vs. gibi şeyler doğacak.
ASUS ürün deri ama oda kumaş kadar uzun kullandırmaz onunda eksi durumu bu ama daha fazla dışarıdan gelen sesi keser.

2 üründe mikrofon kalitesi iyi ama ASUS ürün bu konuda daha başarılı. Bu konuda video bıraktım zaten hangisi hoşunuza giderse ona yönelirsiniz.

ASUS üründe 60mm sürücüler var buda daha fazla ses ve daha yüksek ses demek ama bu kesintisiz 10 saat ve üzeri batarya ömrüne sahip denmiş firma tarafından. Daha güçlü sürücünün eski tarafı pil harcaması.
Corsair ürün 50mm sürücüye sahip buda 16 saat kesintisiz kullanım denmiş firma tarafından.

2 ürününde ses kaliteleri gayet başarılı ama 7.1 konusunda Corsair ürününün çok iyi olmadığı söylenmiş yabancı incelemelerde. ASUS bu konuda daha başarılı görünüyor.

Bu kıyaslamada ben sanırım ASUS seçerdim. Ancak seni direkt yönlendirmek istemiyorum kendin karar ver çünkü çok yakın kalitede ürünler.

KS

darklachkla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
int baktımda hyper cloud flight var gözüme çarptı hem usb hem wıreless olarak kullanılabılıyor,

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Benim bıraktığım ASUS üründe hem Wifi hem kablo ile kullanılıyor. CORSAIR üründe bu yok diye biliyorum.

Bulduğunuz HyperX Cloud Flight ürününün bir kaç önemli eskisi var tüm yabancı incelemelerde karşılaştığım birisi mikrofonu çok iyi değilmiş diğeri Bass sesler çok kötü çıkıyormuş bu fiyatta bir ürüne göre ve son olan şey ise deri malzeme olmasına rağmen dış sesleri içeri çok fazla ses alıyormuş.

Ben 1000 TL üzerine çıkmadan önerdiğim ASUS ürün ve sizin ilk sorduğunuz CORSAIR üründen yana tercihte bulunun derim.

Eğer alternatif isterseniz ASUS ROG Strix Fusion Wireless - 999,00 TL bu ürüne bakabilirsiniz. 7.1 özelliği yok ama hem ses , hem konfor hemde mikrofon kalitesi olarak çok başarılı bir ürün. 15 saat pil ömrü var uzun süre kullanılabilir yani.

Eğer başka bir alternatif isterseniz RAZER Nari 7.1 v2 - 1.043,93 TL bu ürüne bakabilirsiniz. Bu üründe başarılı bir ürün ses, mikrofon ve kalite anlamında diğerleri gibi üst sınıf.

Ben hangisini alırdım derseniz 2 ASUS modelden birisi veyahut bu RAZER ürünü alırdım.

KS

darklachkla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
aslında bunları hepsini videoda izledim 10 adet wireless olarak eşleştirmişti
void pro
g533
man o'war
cloud flight
ultimate ps4
artic pro
artic 7
g933

burda razer birinci seçiyo , ben niyeyse markaya takıldım , mausu klavyeyi corsair alınca corsairden başka görmüyor gözüm :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Corsair ürünü alabilirsiniz dediğim gibi benzer seviyede ürünler hangisi bütçenize ve hoşunaza giderse öyle ahım şahım büyük farklar yok aynı fiyat bandındaki ürünler arasında.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri