Çözüldü Crackli windows peşimi bırakmıyor. Ne formatla ne anakart değişikliğiyle bile gitmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Yeni sistem toplamıştım ve 8 aydır çeşitli sorunlar yaşıyorum bunların da konusunu açmıştım.

Windows etkinleştirmek için crakli bir etkinleştirici kullandım. Format atsam bile internete bağlandığımda hemen windows etkinleştiriliyordu. Orjinal bir windows almadım. Paralı crackde kullanmadım. Düz ücretsiz crack yaptım. Anakarta gömülme gibi durum varmış araştırdım öyle diyorlar ama anakart değişikliği yaptım yine windows kendiliğinden etkinleşiyordu. Acaba tüm sorunlarımın kaynağı bu illet mi?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Donanım virüsü gibi bir şey varsa her parçaya girmiş olabilir ve eğer böyle bir şey ise tüm sistemi yenilemek gerekir diye biliyorum.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
814
Yeni sistem toplamıştım ve 8 aydır çeşitli sorunlar yaşıyorum bunların da konusunu açmıştım.

Windows etkinleştirmek için crakli bir etkinleştirici kullandım. Format atsam bile internete bağlandığımda hemen windows etkinleştiriliyordu. Orjinal bir windows almadım. Paralı crackde kullanmadım. Düz ücretsiz crack yaptım. Anakarta gömülme gibi durum varmış araştırdım öyle diyorlar ama anakart değişikliği yaptım yine windows kendiliğinden etkinleşiyordu. Acaba tüm sorunlarımın kaynağı bu illet mi?
Ana karta gömülmüş Dijital Lisans işlemiş gibi. Yeni bir lisans girdiğinizde mevcut lisansın değiştiğini göreceksiniz yani silinmiş olur.

Anakart değişikliği ile gitmediyse Harddiskinize gömülüde olabilir.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Ana karta gömülmüş Dijital Lisans işlemiş gibi. Yeni bir lisans girdiğinizde mevcut lisansın değiştiğini göreceksiniz yani silinmiş olur.

Anakart değişikliği ile gitmediyse Harddiskinize gömülüde olabilir.
Hard disk komple silmiştim ssdleride komple temizlemiştim yine sorun düzelmemişti. Heh işte teşekkür ederim aynen öyle dijital lisans diyorlar buna ben nasıl düzeltebilirim bunu

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
814
Hard disk komple silmiştim ssdleride komple temizlemiştim yine sorun düzelmemişti. Heh işte teşekkür ederim aynen öyle dijital lisans diyorlar buna ben nasıl düzeltebilirim bunu

Etkinleştirme için kullandığınız programın amacıda tam olarak o oluyor, yani sıfırlasanızda temiz kurulum yapsanızda kendisi hep etkin kalıyor bir daha lisans girmeye ihtiyaç bırakmıyor.

Bundan rahatsızsanız dediğim gibi yeni bir lisans anahtarı girin kendisi gitmiş olur

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Bu tarz uygulamaları kurmayı bu yüzden önermiyoruz. Harddiske yerleşip formatla geçmeyen virüsler hakkında bir aralar konuşma yapmıştık ancak hatırlamıyorum. Sağlam lisans tarzı sitelerden kendi Windowsunuz için ürün kodu edinin. Sistemi formatlayın. Tamamen formatlayın. Yeni seçeneğiyle beraber yeniden diskinizi oluşturun ve lisansı girin. İlk konunuzda bu yüzden belirtmiştim. Ufak bir problem olması çok sorunlu. Çünkü sistemi kurma aşamalarında hatalarınız da olmuş.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Bu tarz uygulamaları kurmayı bu yüzden önermiyoruz. Harddiske yerleşip formatla geçmeyen virüsler hakkında bir aralar konuşma yapmıştık ancak hatırlamıyorum. Sağlam lisans tarzı sitelerden kendi Windowsunuz için ürün kodu edinin. Sistemi formatlayın. Tamamen formatlayın. Yeni seçeneğiyle beraber yeniden diskinizi oluşturun ve lisansı girin. İlk konunuzda bu yüzden belirtmiştim. Ufak bir problem olması çok sorunlu. Çünkü sistemi kurma aşamalarında hatalarınız da olmuş.
Eee ben bunu nasıl çözeceğim o windows etkinleştirdi yazısını görmek istemiyorum format attıktan sonra. Nolur yardım edin

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Eee ben bunu nasıl çözeceğim o windows etkinleştirdi yazısını görmek istemiyorum format attıktan sonra. Nolur yardım edin
Sağlam lisans gibi sitelerden kod temin edip format aşamasında o kodu girerek bir ihtimal çözebilirsiniz. Önceki lisans programından kalan kod nasıl kaldırılır maalesef bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri