CS Go Girip Oyun İçinden Herhangi Bir İşlem Yapılınca İnternet Gitmesi

Escaption

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba daha önce de bu konu hakkında bir sorun bildirmiştim fakat internetimden veya modemimden kaynaklı olduğunu düşenerek üstelemedim sonrasında hem İSS ile görüştüm onlardan kaynaklı bir sorun olmadığını söylediler.Sonrasında garantiye almak için bir de modem markasının teknik ekibiyle konuştum ve onlar bilgisayarıma bağlanarak bir sorun olmadığına baktılar ve onlardan kaynaklı bir sorun da olmadığını ilettiler. Daha önceden de belirttiğim gibi PUBG oynayan birisiyim hiçbir sorun yaşamıyorum internet konusunda PUBG'de fakat CS Go oynamak istediğimde oyuna girince oyun içinden ayarları açsam bile internetime 2-3k ping giriyor ve oyun donuyor. Video olarak da ileteceğim bu sorunun ping testini discord üzerinden yapıyorum normalde 50 ping olan discordum 2-3k ping oluyor sesim vs. kesiliyor. Cs go içerisinde ping 150 falan oluyor oyun donuyor 30 saniye falan sadece sesler geliyor hareket falan edemiyorum.Başka bir örnek olarak da herhangi bir internet ile alakalı bir işlem yapmaya kalksam bütün sayfalar yükleme ekranında kalıyor yani CS Go benim internetimi kesiyor. Video örneği ektedir:
Edit: Steam desteğe yazdığım sorun anlatımıdır o yüzden bazı cümlelere takılmayınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri