Yardım Cs2 Için Sistem Güncelleme Planı

KS

Harmondale

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Am5 soket yapısına geçiceksin. Ayrıyeten attığım 360 soğutma sana lazım. Kasanı açarak psu markanıda söylersen çok memnun olurum şahsen bomba yüklü kasaya bu kadar para yatırma psu çok önemli bir parça
kasanın en alt kısımda bulunuyor dimi PSU neresine dikkatli bakmam gerekiyor size özelliklerini yazayım

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
521
kasanın en alt kısımda bulunuyor dimi PSU neresine dikkatli bakmam gerekiyor size özelliklerini yazayım
Üzerinde değerlerinin yazdığı bir etiket bulunmalı, Model bilgisi de yazıyor çoğunda. Oranın resmini atsanız yeterli olur.
Kasaların genellikle arka kısmında ve altta olur. (Benim kasada arkada ve üstte).

KS

Harmondale

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Üzerinde değerlerinin yazdığı bir etiket bulunmalı, Model bilgisi de yazıyor çoğunda. Oranın resmini atsanız yeterli olur.
Kasaların genellikle arka kısmında ve altta olur. (Benim kasada arkada ve üstte).
CORSAIR RM SERİSİ RM750 750W 80 PLUS GOLD MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI kasamdaki bu

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
521
PSU gayet kaliteli WATT değeri oldukça yeterli. Değişmenize gerek olmaz.
Sizin ekran kartınız ile alttaki senaryoya göre daha az güç tüketimi olur. PSU'nun güvenli şekilde ve serin çalışmasına yetecek kadar fazlasıyla pay var.

Yüksek güç tüketen 4090 kullanıldığı senaryodaki 12 oyun ortalamasındaki toplam WATT değerleri:
1729887450624.png

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,521
tamam gayet iyiymiş değiştirmeye gerek yok

Woqqies

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
55
Evet gayet yeterli psu değiştirmene gerek kalmadı.

KS

Harmondale

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hepinize teşekkür ediyorum vaktinizi çaldım hayatımda ilk kez foruma konu açtım ve sayenizde bilgilendim.
kararım şuanlık yeni gelecek 9800x3d beklemek olacak o vakit geldiğinde tekrardan başınızı ağrıtmak isterim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri