Yardım Cs2 Ve Discord Kapanıyor

aa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba uygulama kapanma sorunu yaşıyorum Discord ve CS2 kapanıyor. Discord ben sesteyken vb. şekilde de kapandığı oluyor. Yani bazen ben yapsamda hiç etkileşimde bulunmazken bile kapandığını görüyorum. CS2 ise daha sıkıntılı oyun donuyor sonra biraz bekletiliyor (bu sırada bip bir sesi geliyor neden ise), ana ekranım hafif grimsi bir ton alıyor sonra iki ekranımda siyah oluyor sonra CS2 sekmesi yerine sol yukarıda çok küçük beyaz bir dikdörtgen oluşuyor ve o şekilde kalıyor. Steam'den oyunu kapatıp tekrar açınca düzeliyor ama bunun olmasından bıktım round kaybediyorum.
(Not: Windows 11 kullanıyorum)
(Not2:Discord ayarlar>gelişmiş>donanım ivmesi kapalı yaptım bir süredir olmuyor sanırsam çözdüm emin değilim ama cs devam ediyor)
(Bir kişi ram frekansını 2800e çekerek çözmüş ama 1. min 3200 oluyor 2. 3200de ciddi 40-80 fps kayıpları yaşıyorum)

Halil AYAS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bip sesi genelde ana kartlarda oluşan donanım problemlerini temsil eder. Dikkat et belki ramlerin hata veriyordur. Ana kartın klavuzunda bip sesi ile alakalı bir ibare mutlaka vardır. Kaç kez öttüğü nasıl öttüğü önemli bir şey. Sorun devam ederse ve bir donanım sorunu varsa mutlaka araştır, kalıcı bir probleme neden olabilir, eski bilgisayarımda bu sorun bende vardı, sök tak yapıyordum geçiyordu ancak daha sonra ram slotu yandı ana kart üzerindeki.

KS

aa2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bip sesi genelde ana kartlarda oluşan donanım problemlerini temsil eder. Dikkat et belki ramlerin hata veriyordur. Ana kartın klavuzunda bip sesi ile alakalı bir ibare mutlaka vardır. Kaç kez öttüğü nasıl öttüğü önemli bir şey. Sorun devam ederse ve bir donanım sorunu varsa mutlaka araştır, kalıcı bir probleme neden olabilir, eski bilgisayarımda bu sorun bende vardı, sök tak yapıyordum geçiyordu ancak daha sonra ram slotu yandı ana kart üzerindeki.
Ram frekansını otomatik olarak ayarlamıştım. Bu sabah, daha sonra 2 kez daha oldu. Biri tam olarak 5-6 dakika önce gerçekleşti. Son 2 seferde bip sesi gelmedi, ancak olayın sıklığı arttı. Ne yapmalıyım tam olarak bilmiyorum. Toplamda 4-5 kez yaşandı ve bu hafta bu olay çok arttı. İlk seferlerinde 2 kez bip ediyordu (bip bip şeklinde).

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri