TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
CS:GO Hades Müzik Kiti Nasıl Alacağınızı Anlatacağım.

İlk önce Hades oyununa sahip olmanız gerekiyor.

Oyuna sahipseniz başlayalım.
  1. Hades oyununu indirmeniz gerekiyor.
  2. İndirdikten sonra 5-6 saat arası bir süre oynamanız gerekiyor, yada AFK bırakarak kasabilirsiniz.
    1683582697931.png
  3. 5-6 saat oynama süresi varsa, şimdi CS:GO giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra Envanterinize Geliyor, HAYIRLI OLSUN.
    1683582853684.png
    1683582858476.png
Rehberi Beğendiyseniz 👍tıklayın.

Son düzenleme:

TURSU

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ellerine Sağlık hocam rehber icin, son 1 saat sonra hades kitini alıyorum.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Hades eskiden indirimlerde 20-24 TL fiyata görüyordum. Beğenmediğim için almamıştım.
Artık indirimle 117,50 TL oluyor (şu an indirimi yok). Şahsen bu fiyata değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Önceden almış olan varsa bu rehber işine yarayabilir. Emeğine sağlık.

KS

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Hades eskiden indirimlerde 20-24 TL fiyata görüyordum. Beğenmediğim için almamıştım.
Artık indirimle 117,50 TL oluyor (şu an indirimi yok). Şahsen bu fiyata değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Önceden almış olan varsa bu rehber işine yarayabilir. Emeğine sağlık.
bende indirimde müzikleriyle aldım. oyun sadece kit veriyor diye alınmaz, oyun güzel yani müzikler konusundada cok ödül almış bir oyun, yakında hades 2 cıkıyor fiyatı düsükse alınabilir.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
bende indirimde müzikleriyle aldım. oyun sadece kit veriyor diye alınmaz, oyun güzel yani müzikler konusundada cok ödül almış bir oyun, yakında hades 2 cıkıyor fiyatı düsükse alınabilir.
Steam key olarak ucuza satan yer aradım ama malesef bulamadım.

Steam zamlı fiyatları:
Hades Steam fiyatı 235 TL (indirim gelirse 117,50 TL). Eski fiyatı 40 TL (eski indirimli fiyatı 20 TL)
Hades+Soundtrack Steam fiyatı 306 TL (indirim gelirse 153 TL). Eski fiyatı 58,50 TL (eski indirimli fiyatı 26,32 TL)

Sırf oynamak için ve daha ucuza almak isteyenler Epic ile alabilirler.
Hades Epic fiyatı 40 TL indirimsiz. (Zam yemeden indirim gelirse muhtemelen 20 TL olur)
Hades+Soundtrack 49 TL indirimsiz.

BENKEMALGELİYORUM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
CS:GO Hades Müzik Kiti Nasıl Alacağınızı Anlatacağım.

İlk önce Hades oyununa sahip olmanız gerekiyor.

Oyuna sahipseniz başlayalım.
  1. Hades oyununu indirmeniz gerekiyor.
  2. İndirdikten sonra 5-6 saat arası bir süre oynamanız gerekiyor, yada AFK bırakarak kasabilirsiniz.
    Ekli dosyayı görüntüle 20755
  3. 5-6 saat oynama süresi varsa, şimdi CS:GO giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra Envanterinize Geliyor, HAYIRLI OLSUN.
    Ekli dosyayı görüntüle 20756Ekli dosyayı görüntüle 20757
Rehberi Beğendiyseniz 👍tıklayın.
Sağolun hocam cok teşekkürler. Müzik kitini aldım güzel müzik

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri