SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty DLC'si Duyuruldu!​

CD Projekt RED tarafından henüz net bir tarih verilmese de genişleme paketi olan Phantom Libert'nin 2023 yılında çıkacağı belirti.

Genişleme paketi hakkında henüz fazla bilgi yok ancak fragmandan anladığımız kadarıyla yeni bir Amerika Birleşik Devletleri kuruluyor ve karakterimiz olan V bu devlete bağlılığını sunuyor. Fragman sonunda Keanu Reeves'in seslendirdiği Johnny Silverhand "Bu yemini etmek, hiç akıl kârı değil." demekte. Ayrıca fragmanda yeni bir silahın eklendiği belirtilmekte ancak ben oyunu tam bitirmediğim için tüm ekipmanlara hâkim değilim. Bilen birisi yorumda gösterildiği sahneyi belirtirse çok iyi olur.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Şunları yapana kadar tamamen düzgün olan bir optimizasyon yapsalar oyun fazla fazla satmaya devam ederdi.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Şunları yapana kadar tamamen düzgün olan bir optimizasyon yapsalar oyun fazla fazla satmaya devam ederdi.

Kazanacaklarını kazanmışlardır zaten. Bu arada ben Steam ve Epic sürümlerini ayrı ayrı olarak 5-10 saat yakın oynamışımdır herhalde ama Steam sürümünü oynarken hem de ilk çıkış gününde, hiç bir hata ile karşılaşmadım ki ilk zamanı insanlar deli gibi buglarından bahsediyorlardı, videolarını falan paylaşıyorlardı acayip garipsiyordum milyonlarca kişi arasından %1 şanslılar arasında mıyım falan diye... Çok daha sonradan Epic hesabıma satın aldım ama Epic'de ki hataları oyunun ilk günkü Steam sürümünde bile yaşamadım oyunu öylece bıraktım hala daha yüklü 63.8gb güncellemelerini inatla yapmıyorum belki bu DLC ile günceller baştan oynarım

... Böyle ilginç bir durum yaşamdım bu oyun için, öylesine anlatmak istedim : -) belki şansıma denk gelmiştir ama Steam sürümü bana göre daha Epic'e kıyasla çok daha sorunsuzdu

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
oyunu düzelttiler de dlcye başlıyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri