Fırsat DA R5 5500 + RTX 2060 Sistem 12.699TL!!!

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sistem da nın değil , yanlışım varsa düzeltin. Nvidia amd takıntısı olmayanlar için pch sistemi çok daha mantıklı.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Sistem da nın değil , yanlışım varsa düzeltin.
Evet, DA'nın değil. Sistem İnceHesap sitesinin kendi hazır sistemi. (#işbirliği var mı bilmiyorum)
DA ile tek bağlantısı Abdullah'ın bir nevi tanıtım gibi sistemi kanalda tanıtıyor olması.
Abdullah yakın zamanda böyle bir seriye başlamıştı. Piyasada bulunan hazır sistemleri vs. inceliyor/tanıtıyordu. Bu da o tarz bir video.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Evet, DA'nın değil. Sistem İnceHesap sitesinin kendi hazır sistemi. (#işbirliği var mı bilmiyorum)
DA ile tek bağlantısı Abdullah'ın bir nevi tanıtım gibi sistemi kanalda tanıtıyor olması.
Abdullah yakın zamanda böyle bir seriye başlamıştı. Piyasada bulunan hazır sistemleri vs. inceliyor/tanıtıyordu. Bu da o tarz bir video.
Başlığı yapan kullanıcı sistemi da çıkardı gibi bilgi vermiş gibi geldi bana o yüzden dedim bende biliyorum inceleme olduğunu.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Başlığı yapan kullanıcı sistemi da çıkardı gibi bilgi vermiş gibi geldi bana o yüzden dedim bende biliyorum inceleme olduğunu.
Bunu bende biliyorum. Videonun isminde bile inceleme yazıyor. Sistem ismine bakarsanız orada DA bile yazmıyor. Neden buraya takıldınız anlamadım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bunu bende biliyorum. Videonun isminde bile inceleme yazıyor. Sistem ismine bakarsanız orada DA bile yazmıyor. Neden buraya takıldınız anlamadım.
Takılmadım hocam sorun yok benim için yanlış anlamayın.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Arkadaşın demek istediği şey;
Başlık bu şekilde olduğu için, sistem İnceHesap sitesine ait değil de DA'nın yeni topladığı kampanyalı sistemmiş gibi görünüyor.
HKnNrP.png

Diğer üye de bu yüzden belirtmiş. Sistemi DA'nın yeni sistemi sanıp alacak olanlar da olabilir.
Bu yüzden başlığın yanlış algı yarattığını söylemiş, -ki ben de aynı fikirdeyim-
Aşağıdaki gibi olması daha doğrudur.
VuI0O5.jpg

Yoksa öyle takılmalık vs. bir olay değil. Maksat yanlış şey olmasın.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Arkadaşın demek istediği şey;
Başlık bu şekilde olduğu için, sistem İnceHesap sitesine ait değil de DA'nın yeni topladığı kampanyalı sistemmiş gibi görünüyor.
HKnNrP.png

Diğer üye de bu yüzden belirtmiş. Sistemi DA'nın yeni sistemi sanıp alacak olanlar da olabilir.
Bu yüzden başlığın yanlış algı yarattığını söylemiş, -ki ben de aynı fikirdeyim-
Aşağıdaki gibi olması daha doğrudur.
VuI0O5.jpg

Yoksa öyle takılmalık vs. bir olay değil. Maksat yanlış şey olmasın.
Anladım zaten ama DA işbirliğinde incelenen belki de daha önceki fiyatına göre şuan daha düşük satılan bir sistem olduğu için ben oraya belirtmek istedim. Bilinen iyi yerlerden bir şey oldu mu insanların güveni daha çok artıyor.

ilkerto

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
da zaten boyle bi sistemi bu fiyattan cikartmazdi bilen bilir

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Anladım zaten ama DA işbirliğinde incelenen belki de daha önceki fiyatına göre şuan daha düşük satılan bir sistem olduğu için ben oraya belirtmek istedim.
Tamam ama inceleme/tanıtma dediğimiz şey ayrı, kanalın kendi adıyla bir firma ile anlaşıp kendi adını taşıyan bir sistemi toplaması ayrı.
Misal;
PC Hocası kanalda Rampage veya ASUS markasından bir klavyeyi inceleyip, kampanyalı olarak tanıttığı zaman,
"PC Hocası - Blue Switch RGB Mekanik Klavye - 1.000 TL!!" yazıyor muyuz? Hayır.
Peki böyle bir şey yazarsak doğru olur mu? Hayır.
O yüzden başlık yanlış anlama/alınma ama biraz click-bait gibi görünüyor.
Bir de bu işleri hiç bilmeyen insanlar konuyu yanlış anlayabilir.
Yani sen de biliyorsun "Aaa DA yeni sistem toplamış, bitmeden alayım hemen" diyecek birileri illa ki vardır.

Bilinen iyi yerlerden bir şey oldu mu insanların güveni daha çok artıyor.
İncehesap bilinen iyi yer değil mi? :LOL:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Konu güncellenip olay kapansın uzatmaya gerek yok bence.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Tamam ama inceleme/tanıtma dediğimiz şey ayrı, kanalın kendi adıyla bir firma ile anlaşıp kendi adını taşıyan bir sistemi toplaması ayrı.
Misal;
PC Hocası kanalda Rampage veya ASUS markasından bir klavyeyi inceleyip, kampanyalı olarak tanıttığı zaman,
"PC Hocası - Blue Switch RGB Mekanik Klavye - 1.000 TL!!" yazıyor muyuz? Hayır.
Peki böyle bir şey yazarsak doğru olur mu? Hayır.
O yüzden başlık yanlış anlama/alınma ama biraz click-bait gibi görünüyor.
Bir de bu işleri hiç bilmeyen insanlar konuyu yanlış anlayabilir.
Yani sen de biliyorsun "Aaa DA yeni sistem toplamış, bitmeden alayım hemen" diyecek birileri illa ki vardır.

İncehesap bilinen iyi yer değil mi? :LOL:
"Donanım arşivi" kelimelerini kullanmak "incehesap" ile kıyasladığımızda daha mantıklı olur diye düşündüm. Abdullah abiye daha çok insan güveniyor ve tanıyor.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
"Donanım arşivi" kelimelerini kullanmak "incehesap" ile kıyasladığımızda daha mantıklı olur diye düşündüm. Abdullah abiye daha çok insan güveniyor ve tanıyor.
Ama işte sistem Abdullah'ın veya Donanım Arşivi'nin değil, zaten bu yüzden bu kadar konusu oldu :D
Ben şahsen sırf videosunu çekip kanalımda paylaştım diye benimle ilgisi olmayan bir ürünün,
Sırf benim ismim daha güvenilir olduğu için, benim veya kanalımın adı kullanılarak pazarlanmasını istemezdim.
Muhtemelen bunu bu sektörde olan kimse istemezdi. Bence başlığı düzeltin, konu içerisinde başlık yerine sistemi tartışalım. :ROFLMAO:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Ama işte sistem Abdullah'ın veya Donanım Arşivi'nin değil, zaten bu yüzden bu kadar konusu oldu :D
Ben şahsen sırf videosunu çekip kanalımda paylaştım diye benimle ilgisi olmayan bir ürünün,
Sırf benim ismim daha güvenilir olduğu için, benim veya kanalımın adı kullanılarak pazarlanmasını istemezdim.
Muhtemelen bunu bu sektörde olan kimse istemezdi. Bence başlığı düzeltin, konu içerisinde başlık yerine sistemi tartışalım. :ROFLMAO:

katılıyorum ayrıca o sistem inceleme diye çıkıyor ama sonuçta takipçilerine tavsiye etmiş oluyor eleştirilerin oku aslında burada önceden çok iyi fp sistemler gelir ve incelemeler olurken şimdi 13kya 2060ı öneriyor olması eleştiriliyor aslında ki doğru bence

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Tamam hocam haklısınız. Pazarlamayı zaten kimse yapmıyor benim içinden böyle paylaşmak geldi. Bu sistemi alan bile çıkmaz bence. PCH sistemi alırlar. İyi akşamlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri