Dağıtıma çıkan kargonun teslim tarihi yarın gözüküyor

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arkadaşlar selam Hepsiburada'dan bir sipariş vermiştim 12 Ağustos'ta gece 00:30 gibi kargoya verildi 13 Ağustos günü kargom şehrime ulaşmış dağıtıma çıkmış fakat, teslim tarihi yarını yani 16 Ağustos gösteriyor yarın mı gelir bugün mü? Bugün gelmesini istiyorum ya :(

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Arkadaşlar selam Hepsiburada'dan bir sipariş vermiştim 12 Ağustos'ta gece 00:30 gibi kargoya verildi 13 Ağustos günü kargom şehrime ulaşmış dağıtıma çıkmış fakat, teslim tarihi yarını yani 16 Ağustos gösteriyor yarın mı gelir bugün mü? Bugün gelmesini istiyorum ya :(
O bazen tahmini olabiliyor dağıtıma çıkmışsa belki bugün gelebilir.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Arda kardeşim bu kadar vakit kaybetip ah vahlanacağına , hepsijeti arasan işi çözmüştün.

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Yarın akşama kadar teslim edilir demek o bugün de gelebilir yani

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Aslında kargo çok belirsiz bugün yazsa yarına da kalabilir bence oraya çok inanmayın. Küçücük bir şehirde yaşamama rağmen 9 da 10 da dağıtıma çıkan kargo 4-5 saatte geliyor.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Aslında kargo çok belirsiz bugün yazsa yarına da kalabilir bence oraya çok inanmayın. Küçücük bir şehirde yaşamama rağmen 9 da 10 da dağıtıma çıkan kargo 4-5 saatte geliyor.
adanadayım

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arda kardeşim bu kadar vakit kaybetip ah vahlanacağına , hepsijeti arasan işi çözmüştün.
aradım bi aksilik olmazsa bugün olursa yarın dedi ne aksilik olabilir ki inanmıyorum yarın gelir muhtemelen ya

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
bugün gelseydi iyi olurdu ya

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri