Daha ilk günden ders işlemek?

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Arkadaşlar bilmiyorum sizde oldumu 11. Sinif bugun okulun ilk gunu biyoloji vardı hoca yarin ders islicem dedi bugun bakim dedim o ne ya daha matematik kimya napacaz biz?

12. Sinif olanlar da yardim edebilir mi cok pis strese girdim.
Bende 11. Sınıfa geçtim eşit ağırlıktayım ilk 2 gün ders işlenmiyecekmiş sonrasında full ders tatil çok çabuk bitti şu gibi aktı zaman ya üniverste sınav streside başlıyor bide bi kaç dersten kaldım sorumluluğa giricem baya sıkıntıdayım bende

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bende 11 e geçtim ve bu sene tyt ayt ye çalışacağım inşallah. Bölümüm sayısal ve üniversitede mesleğim sayısal olacak , gerçi daha karar veemedim ama 3 tane var hepsi sayısal bölüm. Hayırlısı.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bende 11. Sınıfa geçtim eşit ağırlıktayım ilk 2 gün ders işlenmiyecekmiş sonrasında full ders tatil çok çabuk bitti şu gibi aktı zaman ya üniverste sınav streside başlıyor bide bi kaç dersten kaldım sorumluluğa giricem baya sıkıntıdayım bende
Ea olarak ünide ne düşünüyorsunuz hocam ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bende 11 e geçtim ve bu sene tyt ayt ye çalışacağım inşallah. Bölümüm sayısal ve üniversitede mesleğim sayısal olacak , gerçi daha karar veemedim ama 3 tane var hepsi sayısal bölüm. Hayırlısı.
Abi tavsiyesi olsun. 12. sınıfın yazına kadar AYT'yi bitirebilirsen veya büyük çoğunluğuna hakim olursan çok iyi dereceler yapabilirsin. Etüt merkezlerine gidiyorsanız çoğunluğu tytyi uzatabildikleri kadar uzatıyorlar, AYT iyi değilse TYT de anlamsız kalıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri