Dark Maxima v20 ile Arctic Freezer II 280mm Soğutucu Uyumu?

unljoy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Başlıkta belirtilen kasa ve sıvı soğutucu modelleri Asus Tuf B550 Gaming Plus Atx anakart ile kullanılacaktır. Sıvı soğutucuyu üst panele yerleştirmek istiyorum. Herhangi bir uyumsuzluk veya sığamama gibi bir durum olur mu?

Eğer böyle bir durum olacağından eminseniz bana neredeyse aynı performansı sunacak, üst panelde çakışma/uyumsuzluk olmayacak bir model önerir misiniz? Yardımınıza ihtiyacım var. Saygılar, iyi günler..

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Üst panele sığacağını düşünmüyorum ama görsellerde bayağı boşluk görünüyor.

- Bu ürün ile 280mm olan ile değil ama aynı markanın 240mm olanıyla benzer performansı alırsınız. ARCTIC ürününe denk çok fazla ürün yok piyasada.

KS

unljoy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

- Bu ürün ile 280mm olan ile değil ama aynı markanın 240mm olanıyla benzer performansı alırsınız. ARCTIC ürününe denk çok fazla ürün yok piyasada.
Teşekkür ederim.

KS

unljoy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Özelliklerinde üst panele 280mm uygun olduğu yazıyor fakat benim aklımdaki soru bu arctic freezer ürününün radyatör + fan yüksekliğinin sorun olup olmayacağı. Sanırım ölçmeden bilemeyeceğim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Özelliklerinde üst panele 280mm uygun olduğu yazıyor fakat benim aklımdaki soru bu arctic freezer ürününün radyatör + fan yüksekliğinin sorun olup olmayacağı. Sanırım ölçmeden bilemeyeceğim.
Zaten bende kalınlık olarak yorum yaptım. ARCTIC ürünü fan dahil 63mm kalınlığa sahip ama siz bunu 65mm olarak düşünün. Hesabınızı 65mm hiçbir bileşene değmeden yer var mı bu şekilde değerlendirip yapın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri