Dark R20 120mm fan değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dark R20 kasamda bulunan kontrolcü bozulduğu için ucuz yollu RGB fan kontrol seti baktıktan sonra Gamepower Air Turbine 3x120mm fan kontrol kumanda setini almaya karar verdim. R20 kasaya uyar mı acaba montajda sorun yaşar mıyım? Vida yerlerinin denk gelmemesi ya da fan çerçevelerinin sığmama gibi durum olur mu? Anakart asrock h310m hdv dolayısıyla setin anakarta ihtiyaç duymadan argb animasyonları kendi üzerinden hazır ayarları ile vermesi lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Fan boyu standarttır değişmez. 120mm her fan birbiri ile uyumludur. Kontrol olayına gelirsek ürünü engelleyecek bir şey yok burada. Neyse onu kullanabilirsiniz RGB olayında.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uğur hocam yine Hızır gibi yetiştiniz yardımıma beş senedir her konumda olduğu gibi teşekkürler bilgilendirme için. Sizce ürün nasıl bir kaç inceleme videosu izledim forumlarda da araştırdım alanlar memnun gözüküyor sizinde varsa bir yorumunuz almak isterim.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Xigmatek galaxy 2 pro ile gp air türbine arasında kaldım hocam sizce hangisini tercih etmeliyim?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Net bir bütçe belirtirseniz daha net yardımcı olabilirim. Bu 2 markayıda pek öneren birisi değilim ama ürünler F/P olarak iyi gibi duruyorlar.

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bu fan 120 mm değil mi sitede yanlış yazılmış herhalde 140mm yazıyor. Diğer bir sorum ise ilk mesajda belirttiğim gibi anakartımda argb veya rgb pin desteği yok. Bu kiti aldığım zaman kumanda üzerinden argb animasyonları kullanabilirim demi? Son olarak ws2818b argb led aldığımda kontrolcü üzerindeki led portuna bağlayabilir miyim? Destekliyor mu acaba?

Hocam birde bu kitte argb olarak sadece rainbow modu var galiba. Animasyon çeşitliliği  çok tatmin edici gözükmüyor videolarda ya da ben doğru videoyu bulamıyorum. Düzgün bir inceleme videosu ve ürün bilgisi bulamadım ?

KS

hslr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam birde ws2818b argb led alsam herhangi bir kontrolcünün led portuna direk bağlanır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri