Darmoshark N3 Kablosuz Mouse İncelemesi

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
1- Ürünü n11 üzerinden 1050 TL'ye satın aldım. ( Kupon ve Nays ile bu fiyata denk getirdim.) 2 haftalık kullanımım sonucu deneyimlerimi aktaracağım.

2- Kutu içeriği: Paracord şarj kablosu (beklediğimden daha kaliteli), Usb-Type-C dönüştürme aparatı, yedek skatez, çıkartma, kullanım kılavuzu, dongle ve fare

3- Şekil olarak korkarak almış olsamda ergo seven biri olarak beni gayet tatmin etti. (El ölçüm=17*7)

4- Switch olarak kailh GM8.0 switchleri barındırıyor, tıklaması biraz sert ve sesli ama gayet kaliteli hissettiriyor kullananlar bilir, scroll hissiyatını pek sevmedim ama kullanırken bir sorun yaşamadım. Mouse 4 ve 5 tuşları da gayet hassas ve konumları güzel.

5- Malzeme kalitesi olarak çok iyi olduğunu söyleyemem fakat çok kötü de değil m3 modellerde gıcırtı olduğu söyleniyordu ama bendeki n3 modeli ve bir sorun yok gayet sağlam her tarafından bastırarak test ettim. oyun esnasında sinirden çok kez kaldırıp sertçe masaya vurmuşumdur bir sorun yok şimdilik.

6- Sensör olarak piyasanın en üst düzey sensörlerden biri olan pixart paw3395 sensör var.(650 IPS 50G)

7- Polling rate 1000hz yani 1ms gecikme süresi vaad ediyor. Fps oyunlarında bir gecikme hissetmedim oldukça iyi testlerde de zaten 1025hz e kadar çıkıyor.

8- Pil süresini konuşmak gerekirse günlük 10-12 saat(yaklaşık 8 saati fps oyunu) ortalama 8-10 gün sizi idare ediyor. Pil dolum süresi ise 4-5 saat.

9- Yazılım için konuşmak gerekirse son yazılım sıkıntılı görünüyor bende eski yazılımı indirdim ve sorunsuz kullanıyorum umarım yakın zamanda yeni yazılım gelir.(Eski yazılım:

10- Kullandığım süre boyunca kopma takılma vb. durumlarla karşılaşmadım. Kaçırdığım noktalar varsa soru olarak sorabilirsiniz.

İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• 4.jpg
    4.jpg
    65.1 KB · Görüntüleme: 94
  • 3.jpg
    3.jpg
    295.4 KB · Görüntüleme: 96
  • 2.jpg
    2.jpg
    108.9 KB · Görüntüleme: 87
  • 1.jpg