Ddr 5 Si̇steme Geçi̇ş Yaptim

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
Ben bendeki cpu soğutucunun tdp değerini bilmiyorum görünce tuhaf geldi.
160 ekran kartı
65 cpu desek
135 soğutucu desek (ilginç gelen cpudan fazla güç tüketebilmesi)
Ivır zıvır da 100 koysan (maksat güven olsun fazladan verelim)
Psunuzu bilmiyorum ama karşılar diye düşünüyorum ilginç gelen cpu soğutucunun o tdp değerine sahip olması yoksa çalışır gözüküyor yani

KS

yukiii38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ben bendeki cpu soğutucunun tdp değerini bilmiyorum görünce tuhaf geldi.
160 ekran kartı
65 cpu desek
135 soğutucu desek (ilginç gelen cpudan fazla güç tüketebilmesi)
Ivır zıvır da 100 koysan (maksat güven olsun fazladan verelim)
Psunuzu bilmiyorum ama karşılar diye düşünüyorum ilginç gelen cpu soğutucunun o tdp değerine sahip olması yoksa çalışır gözüküyor yani
Hocam kasa bu gamepower darkside 650 W psu var yeterli diye düşünüyorum kasa için

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
Hocam sistem hakkında genel bir yorumunuz var mı şurası iyi olmuş veya şurası daha iyi olsaydı gibisinden vallahi elimde bu bütçe vardı bu kadar yapabildim
Allah güle güle kullanmasını nasip etsin hocam; eldeki bütçeyle alabildiğinizi almışsınız işinizi fazlasıyla görür diye düşünüyorum

Allah güle güle kullanmasını nasip etsin hocam; eldeki bütçeyle alabildiğinizi almışsınız işinizi fazlasıyla görür diye düşünüyorum
Ama bütçe el verdiğinde arthur hocamın dediği gibi dual e geçin

KS

yukiii38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Ama bütçe el verdiğinde arthur hocamın dediği gibi dual e geçin
hocam dual ram dediğiniz sanırım çift ram kavramı oluyor şuan tek ram alabildim dediğim gibi gelecek ay 1 ram daha eklerim onun yanına 2 ram slotu da dolmuş olur :)

KS

yukiii38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Aynen onu kastediyoruz hocam
hocam tek sıkıntı montaj olayı ya acaba tek başıma kasayı montajlayabilir miyim youtube de bir sürü video var diyorlar da şimdi benim kasada zaten hali hazırda şuan kullandığım sistem mevcut kurulu onu da sökcem tek tek o biraz sıkıntılı iş yakındaki bilgisayarcıya sordum 1400 tl montaj ücreti istiyor

Immanuel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
70
hocam tek sıkıntı montaj olayı ya acaba tek başıma kasayı montajlayabilir miyim youtube de bir sürü video var diyorlar da şimdi benim kasada zaten hali hazırda şuan kullandığım sistem mevcut kurulu onu da sökcem tek tek o biraz sıkıntılı iş yakındaki bilgisayarcıya sordum 1400 tl montaj ücreti istiyor
Neymiş bu ya ben de ilan vereyim ilana gideyim öyle bir fatura kesiyorlarsa 😂, video izleyerek kolayca yaparsınız sökerken öğrenir yeni ürünleri da takarsınız bi farkı yok hocam tornavida lazım bi tek bir de varsa kaliteli bir macun soğutucudan çıkan macun yerine kullanırsınız kalan pinler kablolar vs kolay dikkat edin yeterli

KS

yukiii38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Neymiş bu ya ben de ilan vereyim ilana gideyim öyle bir fatura kesiyorlarsa 😂, video izleyerek kolayca yaparsınız sökerken öğrenir yeni ürünleri da takarsınız bi farkı yok hocam tornavida lazım bi tek bir de varsa kaliteli bir macun soğutucudan çıkan macun yerine kullanırsınız kalan pinler kablolar vs kolay dikkat edin yeterli
Sanki pc yi baştan itibaren kendisi inşa edecek bende anlamadım

KS

yukiii38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam bizim eve gelin montajı siz yapın ben size vereyim 1400 TL :D yabancıya gitmesin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri