Ddr5 Ram Öneri̇si̇

toparlar48

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba ben ddr5 ram alicam butcem 5k 6000mhz almayı düşünüyorum alacağım marka gskill veya patroit ama önerilerinize açığım bu sisteme hangi ram daha ii olur sizce.
Amd ryzen 7 7800x3d
Msi b650 tomahawk wifi
Rtx 4070 ti süper
Deepcol LT 720
Asus rog strix 1000 wat gold
Kingston 1 tb ssd

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Şu ikisi en mantıklıları. Sistemin bileşenlerini aldınız mı yoksa almayı mı planlıyorsunuz ? Güç kaynağını önermem. Hazır sistem daha doğru olur.

KS

toparlar48

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Güç kaynağım zaten. Vardı işlemci hariç yeni aldım hepsini işlemci daha almadım indirim bekliyorum
Ekran kartı modeli nedir ? Anakart 7.5k ya düşmüş bugün daha pahalıya aldıysanız iade edip geri alabilirsiniz. Hazır sistem neden tercih etmediniz ? En başta elinizde sadece güç kaynağı varsa hazır sistem daha doğru olurdu.

KS

toparlar48

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ekran kartı modeli nedir ? Anakart 7.5k ya düşmüş bugün daha pahalıya aldıysanız iade edip geri alabilirsiniz. Hazır sistem neden tercih etmediniz ? En başta elinizde sadece güç kaynağı varsa hazır sistem daha doğru olurdu.
Anakart alalı 2 ay oldu 9k ya aldım faizsiz 12 taksit galax rtx 4070 ti süper sg modeli
Hazır sistemde istediğim parçalar yoktu ondan tek tek topladim

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Anakart alalı 2 ay oldu 9k ya aldım faizsiz 12 taksit galax rtx 4070 ti süper sg modeli
Hazır sistemde istediğim parçalar yoktu ondan tek tek topladim
Yapmayın be hocam. Neyse anladım. Hayırlı olsun sistem ram olarak modeller attım. Ekran kartı kötü değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri