Çözüldü DeepCool AG620 Hava Soğutucu Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Merhabalar , Bu soğutma hakkında Türkçe bir kaynaktan bir inceleme bir test videosu vs hiç göremedim alıp kullanan ya da bilgisi olan var mıdır?

Not: Eğer İngilizceniz iyiyse ve musaitliginiz varsa bu soğutucunun diğer soğutucularla olan bir videosunu atabilir misiniz.

Eğer varsa şu iki sogutucuyla karşılaştırması varsa daha iyi olur çünkü üçü arasında kalmıştım

1- Artic Freezer 34 Esports Duo

2- ID Cooling Se 224

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
5800x ile böyle bir test yapilmis. Diğer ürünlerin de 5800x ile testlerini izleyip kıyaslama yapabilirsin.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Fani birebir incelemedim veya önermedim hocam. İnternet sitesi üzerinden özelliklerine baktım sadece. Üzecek ürünler değil istediğini alabilirsin. Şahsen min 2 fanli olsun

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Fani birebir incelemedim veya önermedim hocam. İnternet sitesi üzerinden özelliklerine baktım sadece. Üzecek ürünler değil istediğini alabilirsin. Şahsen min 2 fanli olsun
Bu üç ürün icinden sizce en iyisini hangisi verir Tek fanli olmasina rağmen ID Cooling SE-224 çift fanli Artic Freezer 34 esporttan daha iyi soğutma veriyor tabiki ses olarak bilmiyorum

Dediğiniz gibi arattım ama karşıma çıkmadı videolar malesef 5800x i tam yük altında 80° çalıştırıyor sanırım video izlediniz mi bilmiyorum ama normal mi normalde stok fanla kaç derecede çalışıyor ki acaba 100° mü AHHAHA

Mahirovski_Kun(Io)

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar , Bu soğutma hakkında Türkçe bir kaynaktan bir inceleme bir test videosu vs hiç göremedim alıp kullanan ya da bilgisi olan var mıdır?

Not: Eğer İngilizceniz iyiyse ve musaitliginiz varsa bu soğutucunun diğer soğutucularla olan bir videosunu atabilir misiniz.

Eğer varsa şu iki sogutucuyla karşılaştırması varsa daha iyi olur çünkü üçü arasında kalmıştım

1- Artic Freezer 34 Esports Duo

2- ID Cooling Se 224

Eski sistemimde Artic kullandım. Ve ana merkeze kaliteli bir termal macun olarak sürülü geliyor. Soğutması iyidi. ID Cooling ve Deepcool hemen hemen iyi firmalar. Sana yakın olanı seç üzecek ürünler değiller. Ama A+ kalite olarak Artic.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Eski sistemimde Artic kullandım. Ve ana merkeze kaliteli bir termal macun olarak sürülü geliyor. Soğutması iyidi. ID Cooling ve Deepcool hemen hemen iyi firmalar. Sana yakın olanı seç üzecek ürünler değiller. Ama A+ kalite olarak Artic.
Araştırdığım da arasında kaldım çift fan olduğundan dolayı Artic daha sessiz ancak tek fanli ID Cooling soğutmada Artici geçiyor. İbrahim abi DeepCool önerdi ancak pek bir videosu yok ancak bildiğim ve okuduğum kadarıyla DeepCool "Noctua NH-D15" soğutucunun muadiliymis ve eğer öyleyse mantıken bu iki sogutucuyuda sollar gibime geliyor ama keşke gözümle gerçekten ücünün kıyaslaması olsa o zaman için rahatliycak ama

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Araştırdığım da arasında kaldım çift fan olduğundan dolayı Artic daha sessiz ancak tek fanli ID Cooling soğutmada Artici geçiyor. İbrahim abi DeepCool önerdi ancak pek bir videosu yok ancak bildiğim ve okuduğum kadarıyla DeepCool "Noctua NH-D15" soğutucunun muadiliymis ve eğer öyleyse mantıken bu iki sogutucuyuda sollar gibime geliyor ama keşke gözümle gerçekten ücünün kıyaslaması olsa o zaman için rahatliycak ama
Önceki konuda bir soğutucu paylaşmıştım, o sıvı soğutucuyu neden düşünmüyorsun?

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Önceki konuda bir soğutucu paylaşmıştım, o sıvı soğutucuyu neden düşünmüyorsun?
Ben böyle ömürlük soğutucu almak istiyorum 2-3 sene sonra suyu mu sanırım onda sorun oluyormuş. Sizin yorumunuzdan sonra İbrahim abi DeepCool'un çoğu 240 mm sıvı sogutmalardan daha iyi olduğunu söyleyince aklım bu tarafa kaydi

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59

videosuda burada izlemek isterseniz

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Ben böyle ömürlük soğutucu almak istiyorum 2-3 sene sonra suyu mu sanırım onda sorun oluyormuş.
Senin alacağın soğutucu custom sıvı soğutma değil ki, AIO dediğimiz kapalı sistem.
Yani sıvısını değiştirmen veya yeniden doldurman falan gerekmiyor.
Ürünü alıyorsun, kasaya takıyorsun ve kullanıyorsun. Hepsi bu.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
Değerli dostlar fikirlerini aktaran herkese çok teşekkür ederim. DeepCool AG620 hava soğutma sistemini aldım tavsiyesi için @ckribrahim abiye teşekkür ederim. Bu soğutma hakkında çok inceleme yok gelince elimden geldigince testleri yapıp sizede aktarmak isterim

@Arthur Morgan Çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri