Dell 165 hz 1ms monitor alinir mi

Rewee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Arkadaşlar alinir mi alternetif öneri var mı bundan daha iyi birde artik bunun fiyatı düşmez değil mi alınacaksa şimdi alinmali

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Arkadaşlar alinir mi alternetif öneri var mı bundan daha iyi birde artik bunun fiyatı düşmez değil mi alınacaksa şimdi alinmali
Fiyat konusunda bir şey diyemem şans işi biraz. Monitör forumda çok önerildi. Başka kullanan arkadaşlar da fikirlerini yazmıştı. Ölü piksel ya da başka sorunlar ise teknoloji şansınıza bağlı. Genel olarak kullananlar memnunlar.

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Hocam ben de yeni aldım bu monitörü, hoşuma gitti ancak 15.6 inç laptop ekranından buna geçtiğim için mi bilmiyorum bi tık görüntü kalitesi düşük gibime geldi. Daha önce 24 inç monitör kullanmamıştım. Ekrandaki görüntüde bi tık keskinlik, pikselleşme vardı "Dark Stabilizer" ayarını düşürdüm daha iyi oldu.

KS

Rewee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Hocam ben de yeni aldım bu monitörü, hoşuma gitti ancak 15.6 inç laptop ekranından buna geçtiğim için mi bilmiyorum bi tık görüntü kalitesi düşük gibime geldi. Daha önce 24 inç monitör kullanmamıştım. Ekrandaki görüntüde bi tık keskinlik, pikselleşme vardı "Dark Stabilizer" ayarını düşürdüm daha iyi oldu.
Hocam diğer yorumalra baktım hiç böyle diyen olmamış büyük ihtimal sizin laptontan geçiminizden dolayı ben önceden de 24 kullaniyordum bir sorun olmaz herhalde

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Hocam bu forumda açtığım konuyada bakabilirsiniz, Chrome logosunda vb. bi tık pikselleşme vardı "Dark Stabilizer" ayarını 0 yapınca daha iyi oldu, pikselleşme ve keskinlik azaldı ama sanki oyunlarda hala köşelerde vb. bi keskinlik sıkıntısı var titreşim sıkıntısı var bilmiyorum gerçekten ama şuan rahatsız etmiyor ve artık yılbaşına geldiğimiz için öyle iade edip başka bişey alma şansımda yok. Ben alalı 1 hafta olmadı 200 tl zam yemiş mesela bu monitör.

Birde bana gelen monitörde ekranda ufak nokta şeklinde bi darbe, çizik gibi bişey var hafta içi teknik servise götüreceğim değiştirirler umarım. Genel olarak memnunum öyle söyliyeyim, çok araştırdım bu bütçede alınabilecek en iyisi bence.
Gigabyte'nin g24f & f2 modellerinde kronik sorunlar varmış, birde itopya sıkıntı çıkartıyormuş ölü piksel durumunda ve çok ölü piksel çıkıyormuş. Çokta araştırmayın derim bence sizi tatmin eder bu monitör. Zamlar gelmeden elinizi çabuk tutun.

Bu arada gaming.gen'den değil de hepsiburada'dan almanızı tavsiye ederim. Gaming'gen de ürüne zam yapmış ve hepsiburada'da satan satıcıyla aynı seviyeye gelmiş fiyat. İade durumunda hepsiburada ürünü kapınızdan alıyor ve müşteri hizmetleri vb. olsun hepsiburadadan almanızı tavsiye ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri