Dell G2422HS Hakkında

Jevons

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Monitörün görüntü kısmında vesaire herhangi bir sorun yok. Fiyat performans bir monitör evet. Satın aldım henüz bilgisayarım gelmediği için kullanamadım ama kurulumunu yapıp bakmak istedim ve sol kısmının aşağıya doğru basık olduğunu fark ettim. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi ayna ile aralarındaki açı farkı bariz belli oluyor. Gaming gen’in bu monitörü (ve 27inç modelini) incelediği videodaki monitörde de aynı sorunu gördüm gözüm mü bozuk yoksa gerçekten bu modelde olan üretim hatası mı?
E0AD4D15-4482-4C22-830D-A74DEE1647D4.jpeg

Ekli dosyalar

• C61D0438-2090-49FB-806C-76B94F3B5989.png
    C61D0438-2090-49FB-806C-76B94F3B5989.png
    2 MB · Görüntüleme: 33
KS

Jevons

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Gaming Gen’in videosundan aldığım sceeenshotta monitörün ayağına yakınlaştırısanız ekranın alt kısmıyla orantısızlığı belli oluyor. (Ben hepsiburada sitesinden satın aldım)

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Gaming Gen’in videosundan aldığım sceeenshotta monitörün ayağına yakınlaştırısanız ekranın alt kısmıyla orantısızlığı belli oluyor. (Ben hepsiburada sitesinden satın aldım)
Monitörün görüntü kısmında vesaire herhangi bir sorun yok. Fiyat performans bir monitör evet. Satın aldım henüz bilgisayarım gelmediği için kullanamadım ama kurulumunu yapıp bakmak istedim ve sol kısmının aşağıya doğru basık olduğunu fark ettim. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi ayna ile aralarındaki açı farkı bariz belli oluyor. Gaming gen’in bu monitörü (ve 27inç modelini) incelediği videodaki monitörde de aynı sorunu gördüm gözüm mü bozuk yoksa gerçekten bu modelde olan üretim hatası mı? Ekli dosyayı görüntüle 9585
fotoğrafta tam belli olmuyor ama gerçekten öyleyse kronik hatalı olabilir belki bilgim yok fazla satıcıyla iletişime geçmenizi öneririm

KS

Jevons

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
fotoğrafta tam belli olmuyor ama gerçekten öyleyse kronik hatalı olabilir belki bilgim yok fazla satıcıyla iletişime geçmenizi öneririm
İade sürecini başlattım kargo gelip yarın teslim alacak. Ürün değişimi seçeneği yoktu ki videodaki ürün de düz görünmediği için değişim yapmak yerine paramı geri alıp farklı bir marka monitör almak daha bi mantıklı geliyor.

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Reis bendede var ben yamukluk göremedim
İade sürecini başlattım kargo gelip yarın teslim alacak. Ürün değişimi seçeneği yoktu ki videodaki ürün de düz görünmediği için değişim yapmak yerine paramı geri alıp farklı bir marka monitör almak daha bi mantıklı geliyor.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Monitörün görüntü kısmında vesaire herhangi bir sorun yok. Fiyat performans bir monitör evet. Satın aldım henüz bilgisayarım gelmediği için kullanamadım ama kurulumunu yapıp bakmak istedim ve sol kısmının aşağıya doğru basık olduğunu fark ettim. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi ayna ile aralarındaki açı farkı bariz belli oluyor. Gaming gen’in bu monitörü (ve 27inç modelini) incelediği videodaki monitörde de aynı sorunu gördüm gözüm mü bozuk yoksa gerçekten bu modelde olan üretim hatası mı? Ekli dosyayı görüntüle 9585
Hocam yapmayın ben de birazdan alıcaktın monitörü :D
Eğiklik varsa sonuçta aşağı yukarı özelliği var biraz sağdan bastırırsanız mandal gevşer ve tam durur diye düşünüyorum.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Hocam bu iade sebebi olmamalı.

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Yamukluk varmı sizce

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221017-213716_Gallery.jpg
    Screenshot_20221017-213716_Gallery.jpg
    951.2 KB · Görüntüleme: 38
KS

Jevons

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam bu iade sebebi olmamalı.
Bunu kronik bir sorun olduğunu düşündürdüğü, sadece benim elimdekinde sorun olmadığını anlatmak için yazdım. Sadece gaming gen’in videosuna bakarak değil. Elimdeki üründe yamulma görülüyordu baktım orada da fark ettim. İade isteğinde o videodaki görseli sunmadım…

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ekranı oynattığınızda düz bir hale geliyor muydu peki ? Arkadan tutan slot kalibre edilmemiş olabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri