Dell G2524H Alınır Mı

ECO28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu monitörü almayı düşünüyorum sizce bu fiyat bandında daha iyisi var mı wiewsonic xg2431 düşünüyordum fakat fiyatları çok artmış kullanan bazı kişiler renklerin sarı tonlarda gözüktüğünü söylemiş bu renk ayarıyla düzelir mi

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
483
Dell ,kötü monitör yapmaz,benim bildiğim. Nette bi kaç yoruma da baktım. Bence,alınız.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
759
Giriş seviye bir 280hz monitör. Alınabilir.

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Bu monitörü almayı düşünüyorum sizce bu fiyat bandında daha iyisi var mı wiewsonic xg2431 düşünüyordum fakat fiyatları çok artmış kullanan bazı kişiler renklerin sarı tonlarda gözüktüğünü söylemiş bu renk ayarıyla düzelir mi
Ben kullaniyorum bu monitoru gayet memnunum. Ölü piksel veya isik sizmasi yok. Ayrica dell servisi mukemmel. Olasi bir durumda asla magdur etmiyorlar. Monitor normalde 240hz geliyor fakat arkadaki tuslardan oc ile 280e alabiliyorsun. Ben 240ta kullaniyorum. Ben şahsen hem servis hem urun kalitesi olarak bu monitoru oneririm.

KS

ECO28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben kullaniyorum bu monitoru gayet memnunum. Ölü piksel veya isik sizmasi yok. Ayrica dell servisi mukemmel. Olasi bir durumda asla magdur etmiyorlar. Monitor normalde 240hz geliyor fakat arkadaki tuslardan oc ile 280e alabiliyorsun. Ben 240ta kullaniyorum. Ben şahsen hem servis hem urun kalitesi olarak bu monitoru oneririm.
Renklerinden memnunmusunuz

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Renklerinden memnunmusunuz
G2422hs modelide var bende. O modelden daha canli renkleri. Renklerinden ben memnunum. Birazdan gorsel atayim oyundan.

Aklima gelmisken soyleyim hoperlor yok bu monitorde.

KS

ECO28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri