Fırsat DFS Bilgisayar İşlemci İndirimleri

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
@Deniz Koloğlu Bir de bu forumda sevdiğim insan çoktur ama gözüm kapalı Uğurun bilgisini savunurum. İbrahimin indirimlerini. 2 si de belli yaşın üstünde keyif için buralarda duran insanlar. Küstürmeyin bu adamları...

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
madem bu site güvenilir hangi e ticaret sitesi havale ile satış yapıyor ben cevap vereyim hiçbiri peki bir soru daha hangi e ticaret sitesi 3700 TL olan bir ürüne 40 TL kargo parası çıkartıyor yine ben cevap vereyim hiçbiri bu iki soru ışığında bu site güvenilir mi? bence değil
Havale ile bütün siteler yapıyor neredeyse sen ödeme kısmında havaleyi seçmen lazım sadece. Ayrıca Teknobiyotik, İtopya, Sinerji gibi firmalarda kargo parası alıyor. E bu durumda sana göre hepsi güvenilir değil. Sen vatandan elden al ürünlerini dostum kargo parasınada arabana mazot koyarsın.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
@Deniz Koloğlu Bir de bu forumda sevdiğim insan çoktur ama gözüm kapalı Uğurun bilgisini savunurum. İbrahimin indirimlerini. 2 si de belli yaşın üstünde keyif için buralarda duran insanlar. Küstürmeyin bu adamları...
Bunun lafınamı bakılır. Adam daha alış veriş yaptığı sitelerin ödeme araçlarını falan bilmeyip gelmiş burada havale ile ürün satan mı var diyor. Kargo ücretini ödeme kısmında falan görmüyor. Boş bakıp dolu görmeye çalışan birisi işte ne beklersin.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bunun lafınamı bakılır. Adam daha alış veriş yaptığı sitelerin ödeme araçlarını falan bilmeyip gelmiş burada havale ile ürün satan mı var diyor. Kargo ücretini ödeme kısmında falan görmüyor. Boş bakıp dolu görmeye çalışan birisi işte ne beklersin.
Canını sıkma bro keyifle takıl.

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
ben kimseye bu diye hitap etmedim siz ederek nasıl birisi olduğunuzu belli ettiniz zaten her türlü siteden alışveriş de yaptım neyin ne olduğunu da sizden öğrenecek değilim önce saygılı olun insanlara hitap etmeyi öğrenin bundan sonra da sizin açtığınız hiçbir konuya da cevap yazmayacağım siz de benim açtıklarıma yazmayın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri