dilekçe yiyince yazılımcı olmaya engel mi

pasha_yusuf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
müdür yardımcısı bana bir olay yüzünden olayı anlatmam için dilekce yazdırdı yazılımcı olmaya engel mi

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Disipline gidip, disiplininde siciline işlemesi lazım heralde. Neden engel olsun.

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
müdür yardımcısı bana bir olay yüzünden olayı anlatmam için dilekce yazdırdı yazılımcı olmaya engel mi
devlet memuru olamıyorsunuz sadece tutanak disiplin vs sicilinize işlerse ki ne vukuatlar oluyor okullarda sicile işlenmiyor genelde uğraşmak istemiyorlar ayrıca sicilinize işlese bile özel bi şirket okul sicilinden dolayı sizinle çalışmak istemediğini söylemez

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aileni yönlendir, büyük bir olay değilse sadece tekrarlarsan siciline geçecek olan tutanak tutacaklarına dair belge imzalatıyorlar diye biliyorum. Devlet ve devlet destekli başvurularda problem yaratabilir. Burs başvurularında bile istenebiliyor. Sisteme işleyeceklerini zannetmiyorum ama ne olur ne olmaz ailen ilgilensin. Yazılımcılar genelde bağımsız çalıştığı için problem olmayabilir ancak hayatın ne getireceğini bilemezsin.

Hocam bana sinirlenirseniz söyleyin konuşarak atlatabiliriz :D
Benim 2 kere kafa atma olayı oldu 2 sinde de haklıydım beni seven hocalar korudu beni daha disiplin kuruluna bile gitmedim.(2 sinde de burun kırıldı)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri