Discord Hesabım Devre Dışı Bırakıldı ?

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Selam Arkadaşlar,

Başlıktan da gördüğünüze göre durduk yere devre dışı bırakıldı yardım edebilecek birileri var mı ?

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
yapacak bi se yok 2 haftada 6 car ban yedi 13 yas kucugum die

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Niye ve kim ne alaka oğlum o kadar emek var hesapta owo da açamam mı ben bu hesabı niye ve kim report atıyor
discord kimliğinin önlü arkası fotosunu istiyor ben attım net gözükmüyo diye tutturdular malesef

discord kimliğinin önlü arkası fotosunu istiyor ben attım net gözükmüyo diye tutturdular malesef
sonra cok fazla yazdığım icin bundan sonra dikkate alınmayacağımı yazdılar

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206

sonra cok fazla yazdığım icin bundan sonra dikkate alınmayacağımı yazdılar
Kaç yaşındasın 13+ değil mi discord 13+ olan herkes girebiliyor ben atsam kimlik kabul eder mi

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Discord ile iletişime geç. Neden ban yediğini öğren. Kimlik isterlerse atarsın.
Ben attım kimlik şimdiden knk

Merhaba, Sadece mesajınızı aldığımızı doğrulamak istiyoruz. Şu anda artan hacimler yaşıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Sadece mesajınızı aldığımızı doğrulamak istiyoruz. Kısa süre içinde talebinizle ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz.

Kendinizin veya başka bir kişinin tehlikede olduğunu düşünüyorsanız, lütfen devam edin.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
şöyle oluyor :

mesela kaç elman var diyorum 10 diyorsun adam mesajını kaç yaşındasın diye düzenliyor ve reportluyor bu kişi 13 yaşından küçük kanıtta bu diye

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Devre dışı bırakıldığında bir şey yazıyor muydu

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Hayır mail falan gelmedi hiç birşey sabah kalktim discorda gireyim dedim discord hesabınız devre dışı birakildi dedi

Şimdi şöyle bisi yazdilar

Hesabınız, Hizmet Şartlarımızı veya Topluluk Kurallarımızı ihlal ettiği için devre dışı bırakıldı. Hesabı eski haline getirmeyeceğiz.

Bişi yaomadim ki ya ne alaaka

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Yazdım yine şimdi bu sefer de acmazsa sövücem kalıcı ban atsin ##

KS

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Fikrim yok discord burası normal 2017 den beri discorddayım korku yok sonra raidcall hepsini içeriyorum normal birine batmış olabilirim şimdi tc kimlik ve adımla beraber bir daha yazip foto aticam adamlara
Sadece mesajınızı aldığımızı doğrulamak istiyoruz. Şu anda artan hacimler yaşıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri